Podnikanie

S ročným balíčkom služieb BOZP a PO budete po celý rok bez obáv

Keď sa povie „BOZP a PO“, bohužiaľ až štyridsať percent podnikateľov nemá ani zdanie o tom, čo to vlastne je. A to je samozrejme zle. Bezpečnosť práce a požiarnu ochranu musia mať všetci podnikatelia vyriešenú, ak tak nie je, hrozí v prípade neohlásené kontroly zo štátnej správy vysoké pokuty a sankcie, ktoré si podnikatelia rozhodne za rámček nedajú. Keďže môžu byť pokuty až vo výške niekoľko miliónov korún (najčastejšie však vo výške stoviek tisíc korún), mnohé menšie podnikateľov môže dostať práve táto pokuta do červených čísel, ak nie rovno do krachu. A to stačilo investovať do ročného balíčka služieb BOZP a PO, ktorý je trefne nazvaný Klídek. 

Je samozrejmé, že nie všetci podnikatelia majú čas na to, aby riešili bezpečnosť práce a požiarnu ochranu podniku. Mnohí jej dokonca nerozumie, ale to je napokon neospravedlňuje. V prípade, že podnikatelia nemajú čas alebo silu na to, aby sa o BOZP a PO podniku starali sami, musia využiť služby, ktoré ponúka firmy zameriavajúce sa práve na BOZP a PO. 

Jednou z firiem je aj firma Extéria, ktorá je dnes označovaná za predné českú spoločnosť poskytujúca poradenstvo v oblasti BOZP a PO. V súčasnej dobe má naozaj veľa spokojných klientov, a to nielen v Česku, ale aj na slovenskom. Využívaný je práve spomínaný ročný balík služieb BOZP a PO, ktorý je trefne nazvaný Klídek. 

Buďte po celý rok v pokoji 

Mnohí podnikatelia nemajú ani zdanie o tom, čo je to bezpečnosť práce a požiarna ochrana, teda sa každý deň obávajú toho, že príde neohlásená kontrola zo štátnej správy. Nemôžu ani spať, pretože sú si vedomí toho, že nepodnikajú bezpečne. Lenže tomu možno ľahko predchádzať, ak si zriadi balík služieb Klídek, ktorý sa im postará o BOZP a PO po celý rok. 

Súčasťou balíčka sú všetky činnosti súvisiace s bezpečnosťou práce a s požiarnou ochranou. Firma Extéria sa v rámci balíka postará ako o všetku dokumentáciu, tak o prípadnú aktualizáciu, aj o revízie, kontroly aj školenia. 

Požiadajte o balíček služieb online 

Pre svoj ročný balík služieb BOZP a PO nazvaný Klídek nemusíte chodiť ďaleko. Stačí vyplniť objednávkový formulár na webe www.bezpecnepodnikani.cz.