Pôžičky

Prečo to skúsiť s nebankovými pôžičkami?

Nebankové pôžičky sú v súčasnej dobe hitom na finančnom trhu. Nemôžeme sa tomu napokon čudovať, veď ľudia túžia po pôžičkách, ktoré sú ľahko získateľné. Zatiaľ čo u bankových pôžičiek by sme museli čakať dlhé hodiny v radoch na pobočkách bánk, u nebankových pôžičiek si stačí nájsť chvíľku času na to, aby sme si sadli k počítaču a vyplnili jednoduchú a prehľadnú žiadosť, ktorú následne jedným kliknutím odošleme. 

Jednoduché vyplnenie žiadosti a rýchlosť, s akou je žiadosť vyplnená, sú hlavné dôvody, prečo sa dnes ľudia schyľujú skôr k nebankovým pôžičkám než ku klasickým pôžičkám bankovým. To však samozrejme nie sú jediné dôvody, ktoré človeka prehovorí k tomu, aby súhlasil skôr k nebankovým pôžičkám než k bankovým. 

Prečo preferovať nebankové pôžičky 

Nebankové pôžičky sú známe tým, že nemôžu človeku požičať státisíce či milióny. To je ale jedna jediná nevýhoda v kope výhod, ktoré v tomto prípade skutočne prevládajú. Veľkú sumu peňazí môžu požičať len banky, ale človeka dokážu spasiť aj pôžičky, ktoré sú v rádoch desiatok tisíc korún. 

Ak si potrebujete požičať niekoľko desiatok tisíc korún, vyberte nebankové pôžičky, ktoré sú výhodnejšie. Banky si väčšinou účtujú ohromné úroky a kladú klientom poplatky, ktoré pomaly nedávajú ani zmysel. Oproti bankám vie nebankové pôžičky peniaze pripísať do pár minút od schválenia žiadosti, čo si rada klientov cenia, pretože potrebujú peniaze v daný moment, nie až za týždeň.