Podnikanie

Ako bratia Winkleovossovi prišli k svojmu imanie

Mnohí bohatí ľudia sa k svojmu majetku dostali doslova ako slepí k husliam. Príkladom sú napríklad bratia Winkleovossovi, čo sú dvojčatá, ktoré sú známe tým, že v minulosti žalovali Facebook. Práve títo muži sa teraz pýši majetkom, po ktorom túži kdekto z nás. Mnohí ľudia vymýšľa biznis, iný sa snaží uchytiť v profesii, ktorá je dobre platená, avšak ono stačí len zažalovať Facebook a vysúdiť milióny. 

To je naozaj príbeh toho, ako sa bratia Winkleovossovi dostali k svojim miliónom. Ešte keď bol Facebook v plienkach a až sa spúšťala úplne prvá platforma novej sociálnej siete, prišli bratia Winkleovossovi s tým, že to bol ich nápad, ktorý im bol ukradnutý. Aj keď to bol názor proti názoru, rozhodli sa žalovať vtedy novú sociálnu sieť Facebook, ktorá sa však hneď po vypustení stala svetovým hitom. 

Vtedy ešte mladý Mark Zuckerberg sa síce pral a pral, bohužiaľ pre neho bratia Winkleovossovi vysúdila neuveriteľných 65 miliónov dolárov. 

Peniaze boli použité na investičné účely 

Je však potrebné povedať, že bratia Winkleovossovi použili svoje imanie na investičné účely. Kto vie, či chceli vtedy podporiť nové firmy v rozjazde alebo či chceli svoje Vysúdená imanie navýšiť o ďalších niekoľko miliónov dolárov, dôležité je, že peniaze investovali. 

A ono sa im to vyplatilo. Bratia Winkleovossovi sú skrátka príkladom, že investovať sa oplatí. Ich investície im priniesli opäť veľký majetok, ktoré sa však rozhodli použiť na vlastnú kryptomena zvanú Geminidollars. 

Kryptomena vládnu svetu 

Kryptomena ani zďaleka nie sú tou bublinou na trhu, o ktorej sa z počiatku špekulovalo, že praskne. Na trhu sa drží už pomerne dlhú dobu a bratia Winkleovossovi sú si vedomí toho, aký záujem kryptomena teraz vo svete plnom technológií a vymožeností budí. Ľudia chcú ľahko a rýchlo zbohatnúť, a tak ťaží a obchodujú s kryptomena. 

Novo môžu obchodovať aj s kryptoměnouGeminidollars, čo je kryptoměnavypuštěná na kryptoburzu.