Podnikanie

Mobilné aplikácie pre rast vášho podnikania

Mobilné aplikácie sa stali dôležitou súčasťou podnikateľskej stratégie. Prečo je ich využívanie prínosné a ako vám pomôžu získať nových zákazníkov?

Vlastné aplikácie

Vlastná mobilná aplikácia zaisťuje vášmu zákazníkovi významnú úsporu času. Zatiaľ čo dnes je potrebné, aby sa pripojil na vaše internetové stránky a vyhľadával informácie, ktoré ho zaujímajú, s aplikáciou bude jeho vyhľadávanie jednoduchšie. Aplikácia tiež pozná históriu vyhľadávania a môže tak klientovi ponúknuť personalizovanú reklamu. Napokon tak bude mať váš zákazník prístup k relevantným ponukám.

Spokojný používateľ

S pomocou mobilnej aplikácie je oveľa ľahšie si svojho zákazníka udržať. Už samotná inštalácia vašej aplikácie do telefónu vyjadruje ústretový krok k dobre nastaveným vzťahom. S aplikáciou máte možnosť s klientom ľahšie komunikovať, máte prístup k histórii jeho objednávok. Pomôcť tak s vyhľadávaním informácií, na ktoré používateľ najčastejšie cieli, je pre vás jednoduchšie. Tento vzťah je obojstranne výhodný. Zatiaľ čo váš klient bude spokojný s aplikáciou, vy máte možnosť ho osloviť s relevantnou ponukou.

Odporúčanie je ľahké

Vždy to tak bolo – snažíme sa získavať svoje produkty a služby tam, kde boli spokojní iní používatelia. Vďaka gamifikácii sa môžete postarať o to, aby sa o vašej aplikácii dozvedela aj širšia verejnosť. Stačí, ak vytvoríte prostredie na zdieľanie príspevku na sociálne siete.

Čo aplikácia dokáže

Vlastné mobilné aplikácie môže mať mnoho atribútov. Bude prepojená s platobnou bránou, bude reflektovať pozíciu na mape a dokáže sa prepojiť s modulom GPS. Samozrejmosťou je previazanosť na najčastejšie používané sociálne siete. Atribútov, ktoré vaša aplikácia môže zvládať, je ale samozrejme oveľa viac.

S vlastnou mobilnou aplikáciou budete mať náskok nad svojou konkurenciou. Vďaka gamifikácii sa vám navyše podarí rozšíriť povedomie verejnosti o vašej značke.