Financie

3 tipy čo robiť, keď potrebujete ihneď peniaze

Niekedy sa životná situácia zmení zo dňa na deň a vy stojíte pred neľahkou úlohou: Potrebujete svoje financie ihneď, ideálne niekoľko dní. Poradíme vám, čo v tomto prípade robiť.

Výkup vozidiel ponúka maximálnu čiastku

Ak máte vozidlo, môžete svoje financie získať už druhý deň od podpisu zmluvy. Výkup vozidiel vám ponúkne maximálnu čiastku a za prepis a právny servis neplatíte vôbec nič. Týmto spôsobom získate financie na účet, alebo aj hotovosť, ihneď po podpise zmluvy. Výkup auta zaisťuje odkúpenie aj búraných vozidiel, alebo aj áut, na ktoré sa vzťahuje lízing. Za vaše vozidlo vždy získate maximálnu čiastku, nemusíte si lámať hlavu s prepisom, a svoje financie máte ihneď k dispozícii. Šetríte tak aj čas, ktorý by ste museli investovať do predaja svojpomocne.

Bazár predmetov

Každý z nás máme v domácnosti predmety alebo kusy odevov, ktoré nevyužívame. Pritom existuje mnoho ľudí, ktorí naše nevyužívané kuchynské potreby, náradie, oblečenie alebo hračky po deťoch skutočne uvítajú. Predmety nafoťte mobilným telefónom a vložte ich na svoje sociálne siete, alebo na bezplatné inzertné servery. Vždy spresnite lokalitu, v ktorej sa nachádzate, aby ste mali istotu, že sa informácia dostane k relevantnému publiku. Predajom predmetov z domácnosti či potrieb do dielne a záhrady sa vám podarí rýchlo získať financie, ktoré potrebujete.

Vlastná tvorba

Máte koníček, ktorý by sa mohol stať zdrojom vašich bočných príjmov? Milujete chov sliepok, ktorých vajíčka môžete predávať? Dokážete krásne vymaľovať miestnosti v byte? Alebo sa už dlho venujete hobby zváraniu, alebo napríklad šitiu? Zúročte svoj um a dovoľte svojmu okoliu, aby využil niektoré z vašich služieb za dohodnutú čiastku. Možno zistíte, že ste nielen získali potrebné financie, ale aj nový životný smer, ktorý vás bude baviť.

Existuje mnoho spôsobov, ako získať svoje financie v čo najkratšom čase. Ktorý oslovil vás?