Financie

Využite zvyšky výpredajov a predajte to za dvojnásobok

Hlavne nákupné maniačka, ktoré sú v obchodných domoch takmer nonstop, milujú výpredaje. Tie nás navštívi hlavne ku koncu sezóny, teda väčšinou na konci leta, jesene, zimy a jari. Musí sa totiž rýchlo uvoľniť miesto pre tovar, ktoré je určené pre sezónu nasledujúce. Tento rok sa nám letné výpredaje trochu pretiahli, teda môžeme často nakupovať zlacnený tovar ešte teraz.

Samozrejme asi dôjdete na to, že sa vám v obchodoch nič nepáči, ale to neznamená, že sa to nemôže páčiť niekomu inému. Dneska si možno privyrábať rôzne – hlavne tak, že si rozpredajú veci, čo máte doma a čo nepotrebujete. Nemusíte však rozpredávať len to, čo nájdete v skrini, ale tiež uvažujte trochu ekonomicky a vyberajte si veci z výpredajov, ktoré sa môžu ľuďom trochu páčiť.

Ako sa hovorí – sto ľudí, sto chutí. O vkusu na módu to platí zrovna tak. Nejaký top sa nemusí páčiť vám, ale môže sa páčiť úplne niekomu inému, kto tento kúsok v obchodoch treba už nezohnal.

Predajte to za dvojnásobok!

Samozrejme myslite na to, že musíte niečo zarobiť. Skúste teda ponúknuť dvojnásobnú cenu a postupne znižujte. Presne tak sa zlepšuje finančná situácia. Mnoho žien tak začalo dokonca podnikať – aj vás to potrebné môže stretnúť.

Na internete existuje množstvo bazárov, kde to môžete predať. Medzi najobľúbenejšie sa radí vinted.cz, ktorý predáva veci značkové aj neznačkové, staré či nové. Zaregistrovať sa môže každý a predáva sa bez poplatkov.

Využite bazáre vo vašom meste

Ovšem ak nie ste práve počítavý typ, potom sa registrujte do nejakej burzy alebo do nejakého bazáru. V poslednej dobe sa takéto akcie konajú veľmi často. Sú veľmi obľúbené. Vždy sa zaplatí len registračný poplatok a je to.

Hojne sa usporadúvajú hlavne vo veľkých mestách. Každý deň sa treba schádzajú do Elektry v Prahe, kde je veľké priestranstvo práve na takej bazáre. V mnohých prízemných garážach aj v Brne prebiehajú čisto módne bazárky či takzvané „blšáku“, ktorých môžete byť súčasťou.