Financie

Tipujete na šport? Máme pre vás tipy, ako neprehráva

Aj keď sa hovorí, že vsádzať na šport by sa nemalo, je to predsa len hazard, ľudia milujú risk a milujú ten adrenalín, keď čakajú na výsledky konkrétneho zápasu, na ktorý si vsadili. Je to skrátka v našej povahe a väčšinou nemáme chuť s tým prestávať. Samozrejme je tu isté riziko, že prehráte všetko, čo máte, ale proti tomu sa dá obrniť niekoľkými radami, vďaka ktorým sa naučíte vsádzať na zápasy a neprehráva. Teda aspon nie všetko, čo máte.

Možno si hovoríte, že k stávkovanie sa nikdy neskloníte, že stávkovanie nie je pre vás. Lenže pravdou je, že stávkovanie vás skrátka pohltí hneď na prvýkrát. Ak si to vyskúšate, zrazu nebudete môcť prestať. Skrátka vás pohltí ten adrenalín, vďaka ktorému je sledovanie obyčajného zápasu zrazu ďaleko lepší než predchádzajúce sledovanie zápasov.

Ako sme však spomenuli, stávkovanie môže mať svoje riziká. A ako tiež bolo spomenuté, proti týmto rizikám, a síce proti prehrám, existuje niekoľko rád a tipov, vďaka ktorým neprehráte. Neveríte? Vyskúšajte!

Stanovenie peňažných limitov je dôležité

Aby ste uspeli, respektíve aby vás tak veľmi nedurili, že ste prehrali, musíte si vedieť stanoviť peňažné limity. Keď mu si stanovíte peňažné limity, razom sa nemôže stať, že by ste v jednom okamihu prišli úplne o všetko. Každý, kto pravidelne vsádza, by si mal stanoviť takzvaný bankroll, čo je suma, s ktorou chcete a tiež môžete hrať. Je to suma, ktorú by vám nevadilo stratiť, ale ktorú by ste radšej o niečo navýšili.

Stavte len na zápasy, o ktorých máte prehľad

Vsádzať na zápas, o ktorom vôbec nič neviete, je ako vsádzať na dostihoch na slepého koňa – vyhrať skrátka nemôžete. Preto sa držte jedného pravidlá, a síce tipujte len na tie zápasy, o ktorých máte prehľad a ktoré sledujete pravidelne. Kľúčové pre úspešné stávkovanie je hľadanie potrebných informácií a štatistík, sledujte tiež aktuality týkajúce sa daného športu.

Pozor na veľké množstvo zápasu na jednom tikete

Vsádzať si na viac vecí na jednom tikete, to sa moc nevypláca. To by ste museli mať naozaj ohromné ​​šťastie, aby všetky vaše tipy na tikete vyšli.