Pôžičky

Štyri tipy na pôžičky pre ľudí s nízkym príjmom

Stratiť prácu alebo zaplatiť hromadu mimoriadnych výdavkov – to je niečo, čo môže stretnúť každého z nás. Bohužiaľ je pravdou, že nie všetci ľudia majú dostatočnú finančnú zásobu na to, aby si všetko, čo je potrebné uhradiť, uhradili. Bohužiaľ drvivá väčšina ľudí nemá dostatočné množstvo peňazí na to, aby si kúpili novú práčku, keď stará vypovie službu, alebo aby uhradili potrebnú opravu automobilu, keď sa automobil pokazí. Lenže práve preto tu sú pôžičky. Pri získavaní pôžičiek je však často rozhodujúce to, že musí byť dostatočný príjem. Ľudí s nízkym príjmom sa domnievajú, že pôžičku nedostanú, ale existujú pôžičky, na ktoré dosiahnu aj oni, aj keď ich platy nedosahujú desaťtisícov. 

Máte nízky príjem práve vy? Potrebovali by ste pôžičku? Nemusíte sa strachovať, že by ste nedostali nebankový úver. Práve naopak. Aj nebankový úver môžete získať, ak viete, akého poskytovateľa pôžičky požiadať. Vybrali sme vám niekoľko poskytovateľov pôžičiek či respektíve niekoľko pôžičiek, ktoré sa nepozerajú na výšku vašich príjmov. 

japonská pôžička 

Veľmi obľúbenou pôžičkou je takzvaná Japonská pôžička, ktorú má pod svojimi krídlami spoločnosť Home Credit. Noví klienti si môžu požičať maximálne desať tisíc korún, stáli potom o päť tisíc korún viac. Doba splatnosti býva tridsať dní. 

CreditAir 

Menej známa pôžička CreditAir však patrí k tým najzaujímavejším nebankovým pôžičkám na trhu. Táto pôžička je záchranou vo chvíli, keď je týždeň do výplaty moc dlhý a potrebujete pár tisíc korún k dobru. 

via SMS 

Rýchle pôžičky sú dnes naozaj nadmieru obľúbené. Jednou takou rýchlu pôžičkou je aj SMS pôžička, ktorú zriadite pohodlne prostredníctvom textovej správy odoslané z mobilu. Z počiatku je možné si v rámci tejto pôžičky vziať úver vo výške šiestich tisíc korún, neskôr až vo výške dvadsiatich tisíc korún. 

ACEM Credit 

Poznáte pôžičku ACEM Credit? Aj tá je určená hlavne ľuďom s nízkymi príjmami. Je to pôžička, ktorú ocenia hlavne ľudia, ktoré nemôžu preukázať svoje príjmy a ktorí si potrebujú zobrať veľa vysokú pôžičku.