Podnikanie

Čo radí do života Conor McGregor?

V poslednej dobe celý svet žil iba pre jeden jediný zápas, a tým bol zápas storočia. Jednalo sa o zápas medzi Conor McGregorom a neporazených Floydom. Mnoho ľudí si ťukali na hlavu a hovorilo si, prečo ten Conor do toho ide, veď Floyd je absolútna jednotka, nebol porazený, netúži byť porazený. Veď sa mu nemôže rovnať, ale on do toho čiel s vidinou víťazstva, a aj keď nevyhral tento divácky asi najsledovanejšie zápas, odišiel z ringu s hlavou zdvihnutou – skúsil, zariskoval, síce neuspel, ale dokázal sa aspoň stretnúť s tým najlepším, čo bol jeho sen.

Samozrejme nejspíš vedel, že má možno mizivou šancu, ale napriek tomu do toho išiel. Bolo to asi preto, že chcel ľuďom ukázať, že to ide. Že ide sa postaviť aj tomu najväčšiemu súperovi a že nič to nie je, keď vás pre raz porazí, pretože vy sa z toho poučíte a nabudúce nad ním vyhráte. Conor McGregor je teda taká hotová motivácia, ktorá jednoznačne poslúži do života nielen všetkým ľuďom – bežným zamestnancom, ale hlavne nakopne podnikateľov, ktorí sa nechcú púšťať do boja treba s konkurenciou, ktorá môže, ale tiež nemusí byť lepší.

• staňte sa posadnutými

Byť posadnutý nie je vždy zlé. Niekedy je to to najlepšie, čo pre seba môžete urobiť. Podľa McGregora by dôvera vo vás mala pochádzať z vášho výkonu. Ak sa sebou budete spokojní, potom začnete po cielov prahnúť oveľa viac a budete ho chcieť dosiahnuť čo najskôr. Staňte sa teda posadnutými svojimi vlastnými snami a cieľmi a až tak získate presne to, čo potrebujete, čo chcete v pomerne rýchlom čase.

• Predstavte si to

Už v mnohých článkoch, ktoré ste možno čítali, možno nie, sme hovorili o sile vizualizácie. Ak si to predstavíš, potom to aj urobíš – tým si môžete byť istí. Ak si predstavíte to, čo chcete dosiahnuť, potom taky to dosiahnete. Je to len o vizualizáciu – nič iné v tom nehrá tak veľkú a hlavnú úlohu.