Podnikanie

Prišli s jedinečným nápadom a zarobili milióny. O kom je reč?

Vymyslieť niečo unikátne, čo človeku prinesie milióny, vďaka ktorým sa už nebude musieť doživotne starať o finančnú stránku veci. To je sen, ktorý sníva každý večer nespočetne veľa ľudí. V súčasnej dobe sa však medzi nami nájde len hŕstka ľudí, ktorí prídu s naozaj exkluzívnym nápadom, ktorý sa neskôr rozhodnú realizovať. Úspešní ľudia sa dnes zhodujú na tom, že neexistuje žiadny univerzálny návod na to, ako sa stať bohatým človekom. Kým niektorí z nich prišli s nápadmi, ktoré sú na prospech, iní zbohatli na absolútnej hlúposti alebo vďaka nejhloupějšímu nápadu, ktorý kedy dostali.

Keďže sa medzi bohatými ľuďmi nájdu naozaj jedinci, ktorí zbohatli vďaka svojmu unikátnemu nápadu, prezraďme si, vďaka aké myšlienke sa vpísali do sveta bohatých a čo im prinieslo bohatstvo. Trebárs aj vás jednotlivé nápady privedú na myšlienku, ktorá vám prinesie aspoň pár stoviek.

SantaMail

Že ste ešte nepočuli o spoločnosti SantaMail? To je veľká škoda! Ide o nápad Byrona Reese, ktorý naňho prišiel pred devätnástimi rokmi. Jedná sa o spoločnosť, ktorá ponúka jednu službu, a síce posiela z adresy na severnom póle listy deťom na požiadanie ich rodičov. Listy sú naozaj dôveryhodné, sú ozdobené peknou pečaťou, teda deti vedia, že sú od samotného Santa Clausa. Takáto služba však príde na desať dolárov.

Doggles

Roni Di Lullo stojí za nápadom Doggles. Ide o značku slnečných okuliarov, ktoré sú určené iba pre psov. Slnečné okuliare psom perfektne sedí na hlavách, a to vďaka výskumom, ktoré boli v minulosti vykonané. Dôvodom vzniku spoločnosti je povšimnutia si toho, že psy mžikají do silného svetla.

Aj Wear Your Shirt

Jason Sadler zase stojí za spoločnosťou Aj Wear Your Shirt. Jedná sa o spoločnosť, ktorá ponúka tričká, ktoré sú upravené podľa požiadaviek zákazníkov – čiže inými slovami ponúka tričká ako reklamný priestor.