Pôžičky

Máte veľmi nízky príjem? Aj pre vás existujú pôžičky

Každý človek sa môže dostať do prekérnej situácie, kedy si potrebuje požičať. Bohužiaľ mnohí ľudia sa domnievajú, že to bez vysokých príjmov nepôjde. To je však omyl. Požičať si môžete aj bez vysokých či priemerne vysokých príjmov, požičať si môžu samozrejme aj tí, ktorí majú príjmy naozaj nízke. Veď aj takým ľuďom treba podať pomocnú ruku, aj týchto ľudí treba zachrániť, aby neskončili napríklad pod mostom alebo aby mali čo jesť. Rovnako ako ľudia s vyšším príjmom, ako aj ľudia s príjmami menšími môžu trpieť tým, že týždeň do výplaty je moc dlhý. Preto práve pre nich máme niekoľko tipov na pôžičky, ktoré je možné získať aj s malým príjmom. 

Dnes na finančnom trhu nájdeme hromadu zaujímavých pôžičiek. Niektoré sú menej atraktívne, iné viac atraktívne, v každom prípade sú to záležitosti, ktoré sa môžu stať našimi Spasiteľovi. Ak je týždeň do výplaty moc dlhý, ak sa vyskytnú mimoriadne výdavky alebo ak chcete deťom zaplatiť krúžok, môžu pôžičky pomoct. Aj ľuďom s nižšími príjmami môžu pôžičky pomoct, pretože existujú také, ktoré sa na výšku príjmov nepýtajú. 

Zaplo.cz 

Jednou takou pôžičkou je pôžička Zaplo.cz, ktorá je dnes jednou z najznámejších. Pre nových klientov je úplne zadarmo, navyše je možné si pôžičku vyzdvihnúť napríklad v sieti novinových stánkov spoločnosti Geco. Horná hranica tejto pôžičky je dvadsať tisíc korún. 

Tesco pôžička 

Ďalšie dnes veľmi známu pôžičkou aj pre ľudí s nižšími príjmami je Tesco pôžička, ktorá je poskytovaná v spolupráci so spoločnosťou Home Credit. Pôžička je vhodná hlavne pre tých, ktorí nakupujú často v sieti predajní Tesco. Získajú totiž body za každú uhradenú splátku, ktoré je potom možné pri nakupovaní využiť. 

MONETA Expres pôžička 

Pôžičkou s nízkym príjmom je tiež MONETA Expres pôžička, ktorá je pôžičkou nedávno premenované GE Money Bank. Podmienkou získania tejto pôžičky je príjem dosahujúci piatich tisíc korún mesačne, tento príjem je potrebné doložiť. Nie je to však závratný príjem, ktorý by nebol ľahko dokladovateľný.