Financie

Máte po práci či po škole čas? Zarobte si

Peniaze sú v dnešnej dobe potreba, bez nich to skutočne nejde, preto určite oceníte pár tipov, ako si privyrobiť po práci alebo po škole. Mnoho ľudí, keď si chce zarobiť viac peňazí, prijme druhé zamestnanie, lenže z dvoch zamestnaní sa človek onedlho vyčerpá a nakoniec to skončí tak, že nebude môcť vykonávať ani jedno povolanie. Preto je najlepšie, keď svoj voľný čas využijete k tomu, aby ste si niečo privyrobil. 

Otázkou ale je, či existujú nejaké brigády, ktoré sú iba nárazové, ktoré môžeme využiť v čase, keď máme po škole či po práci krapet času. Samozrejme, že takéto existujú, veď žijeme v modernej dobe, kedy nie je o jednorazové brigády núdze. 

Počas víkendov sa môžete prihlásiť na rôzne podujatia ako promotéri či hostesky. Jedná sa o skvele platenej práce, vďaka ktorým aspon svoj víkend nestrávite doma pri televízii. Okrem víkendových brigád si však môžete zarobiť aj v týždni. 

strážte deti 

Nikto neplatí lepšie, než rodičia malých detí, ktorí si chcú večer po dlhej dobe užiť len v dvoch. Zaplatí vám respektíve za to, že ich dieťa postrážite v čase, keď už spí. Môžete sa tak pri stráženie detí učiť alebo pripravovať sa do zamestnania. Alebo dokonca môžete pri strážení prípadne pracovať, ak vám zamestnávateľ umožňuje pracovať z domova. 

Roznášejte noviny 

Urobte niečo pre svoje zdravie aj pre svoju peňaženku a roznášejte noviny. Jedná sa o priemerne platenú prácu, ktorá vám však neuškodí. Pohyb predsa nikdy nikomu neuškodí a roznášanie letákov je úplne bežná brigáda, vďaka ktorej si aspoň niečo málo přivyděláte. 

vence psy 

Táto americký brigáda sa dostáva aj do Českej republiky, kde sa teší veľkej obľube. Mnoho majiteľov nechce nechávať svoje psy samotné, preto ich radšej zverí do rúk niekoho, kto má chvíľku čas je postrážiť a kto ich má čas vyvenčiť. Počuli ste o ľahšom zarábaní peňazí? Napríklad práve vaši susedia niekoho na stráženie svojho psieho maznáčika hľadajú.