Financie

Antonio Banderas sa sťahuje. Svoje sídlo predáva za neuveriteľnú sumu

Kto by nechcel bývať v luxusnom byte slávne osobnosti? Iste každý. Avšak len málokedy sa ukáže príležitosť. Mnohí slávni totiž svoje nehnuteľnosť nepredávajú, často k tomu dochádza len v prípade finančnej tiesne. V nedávnej dobe sa však na realitnom trhu ocitla zaujímavá položka, a síce luxusný newyorský byt AntioniaBanderase. Herec, ktorého môžeme poznať napríklad z nestarnúceho filmového snímku Zorro: Tajomná tvár sa však nedostal do finančnej tiesne, len sa skrátka rozhodol so svojou manželkou presťahovať. Preto sa rozhodol svoj newyorský byt predať, a to za osem miliónov amerických dolárov. 

Antonio Banderas bol svojho času veľmi obľúbeným hercom. Milovali ho predovšetkým ženy, pretože vyzeral naozaj k svetu. Teraz mu ťahá na šesťdesiat, možno preto sa rozhodol odsťahovať sa z rušnej newyorskej metropoly do krásneho Los Angeles. A svoj veľmi luxusný byt tak prenechal novým majiteľom, ktorí sa budú môcť chváliť tým, že žijú tam, kde žil aj sám Banderas. 

Kde newyorský byt leží? 

Otázkou však je, kde sa byt nachádza. Predsa len New York je obrovský a je to veľmi rušná metropoly, a tak byt v rušnej oblasti nebude to pravé pre každého. Našťastie Banderasův byt nájdeme pri Central Parku, teda v krásnej pokojnej oblasti. Na Central Park sa pozeral z okna svojho obývacej izby, teda umiestnenie bytu je skutočne fantastické. 

Ako to vo vnútri bytu vyzerá? 

Dôležité je tiež vedieť, ako to vo vnútri Banderasova bytu vyzerá. Ide o obrovskú rezidenciu skladajúci sa zo štyroch izieb, štyroch kúpeľní, krásneho výhľadu, jedálne a samozrejme obývacej izby a priestrannej kuchyne. 

Dominantou celého bytu je krásny, priestranný krb, u ktorého je umiestnená pohodlná sedačka. Elegantný dojem dodajú trámové stropy a veľmi, veľmi formálne jedáleň, ktorá sa podobá zámockým jedálňam. Nesmieme zabudnúť ani kuchyňu, ktorá je moderná v šedobielom sfarbenie.