Financie

Ako alebo kde nájsť tie najväčšie zľavy na internete?

Nakupovanie na internete sa stalo denným chlebom. Je to pohodlné a rýchle riešenie, ktoré uspokojí naše potreby. Len keby niekedy tie nákupy boli o niečo lacnejšie, hovoria si mnohí. To každodenné míňanie sa totiž veľkou mierou podpisuje na rodinnom rozpočte. Preto sa naučte hľadať zľavy, ktoré môžu rozpočet trošku ušetriť. Lenže kde ich konkrétne hľadať?

Zľavové portály majú vždy niečo po ruke

Okrem toho, že je dobré sledovať porovnávače a predtým, ako urobíte nákup zistiť, či nakupujete naozaj za tú najvýhodnejšiu cenu, oplatí sa tiež sledovať rôzne zľavové portály, kde sa zľavové kódy aj kupóny zhlukujú. Niekedy sa síce nenájde nič moc, inokedy sa však upozorní aspoň na výpredaje, kde sú ceny už aj tak znížené o niekoľko desiatok percent.

Pri nakupovaní na internete sa oplatí na zľavové portály zamieriť aj preto, že mnohé zhromažďujú aj weby, kde je k dispozícii takzvaný cashback. Vďaka nemu získate veľa peňazí späť. Respektíve čím viac miniete, tým viac sa vám tiež vráti. A tomu sa hovorí výhodné nakupovanie, nemyslíte?

Instagram tiež pomáha

V tomto smere vám môže pomôcť aj Instagram, sociálna sieť, ktorá rozhodne nie je len na zdieľanie vášho dňa. Nájdu sa totiž profily, ktoré zhromažďujú aktuálne akcie, kupóny a zľavy, na ktoré automaticky dávajú aj kódy, pokiaľ kódy znižujúce cenu existujú.

Keď ich budete odoberať, môžete naraziť na naozaj výnimočné akcie zavčasu, na ktoré by ste inak možno ani neprišli, ak nie prišli neskôr.

Odoberajte newsletter

Aj keď po odoberaní newslettera sa vám začne e-mailová schránka plniť mnohými propagačnými materiálmi, na druhú stranu vám z času na čas príde aj zľavový kód, prípadne z prvej ruky zistíte, aká akcia sa práve chystá, alebo aký výpredaj bol spustený.

Odberatelia newslettera majú väčšinou lepší prehľad o všetkom, čo sa na e-shope deje, to je napokon onen benefit, ktorý e-shop sľubuje za zverenie e-mailu do databázy.