Financie

Investujte do akcií. Prezradíme, aké tento rok budú najúspešnejšie

Máte v pokladničke niečo nasporené a chcete peniaze investovať? Chcete ich zvýhodniť, prísť k väčšiemu obnosu? V súčasnej dobe sa ponúka veľa možností, do čoho môžete investovať. Investovať môžete naozaj do čohokoľvek, napríklad sa ponúka investície do alternatívnych investícií, ako sú druhy alkoholu alebo umenia. Ak ale chcete získať väčšie zvýhodnenia a nebojíte sa riskovať, ponúka sa tiež možnosť investovať do akcií. Práve akcie sú totiž to, čomu sa bude tento rok dariť.

Aj keď mnohí analytici hrozí tým, že príde ekonomické spomalenie či krízy, rovnako sa oplatí do akcií firiem investovať. Aby ste však neinvestovali do zlých alebo neziskových akcií, prezradíme vám, aké akcie budú tento rok najúspešnejšie.

Akcie spoločnosti Nike

Stále neviete, do akých akcií akej spoločnosti investovať? Čo treba zvážiť akcie spoločnosti Nike? Tento rok by sa podľa odhadov malo značke Nike dariť, a to predovšetkým vďaka Letným olympijským hrám, ktoré sa začnú v japonskom Tokiu na konci júla. Aj vďaka tomu výrazne vzrástol dopyt po oblečení a obuvi tejto značky, a tak sa práve akcie spoločnosti Nike dajú označiť za atraktívne investície. Navyše sa spoločnosť Nike svojimi produktmi stáva značkou, ktorá podporuje ľudí v aktívnejšie a tiež zdravšom životnom štýle.

Akcie spoločnosti Nvidia

Ak by sme mali hovoriť o najnadanejších akciách, hovorili by sme o akciách spoločnosti Nvidia. Spoločnosť má teraz na trhu rovno tri biznisy, čo je úplne skvelé. Ešte lepšie je fakt, že všetky tri spoločnosti zažívajú v posledných rokoch rast. Navyše sa v posledných pár mesiacoch kladie naozaj veľký dôraz na vývoj umelej inteligencie, a tak sa nemôžeme čudovať stále rastúcemu záujmu o akcie spomínané firmy.

Akcie spoločnosti Coca-Cola

Aj keď sa neustále preferuje zdravý životný štýl, Coca-Cola je niečo, kvôli čomu občas zahřeší úplne každý.