Pôžičky

Ako najľahšie a najrýchlejšie vybrať vhodnú pôžičku?

Chystáte sa žiadať o pôžičku? Iste si chcete prvýkrát zistiť, ktorá bude pre vás tá najlepšia a kde budú najlepšie podmienky. Hovoríte si teraz, koľko toho budete musieť obeh a koľko vám to zaberie času. Nebude potrebné vziať si na to voľno? A máte vôbec všetky tie pobočky vo vašom meste? Koľko obedových páuz vám to asi zaberie, než dáte dokopy všetky potrebné informácie od tých najlepších poskytovateľov. A ako vôbec vybrať, kam pôjdete? Ktorým poskytovateľom dať prednosť? A ísť do banky, alebo radšej voliť nebankové spoločnosť? 

najrýchlejší výber 

Netreba sa takto rozhodovať, ani obetovať niekoľko obedov či dovoleniek, ani stráviť drahocenný čas na cestách či v radoch v rôznych inštitúciách. Než by ste obišli všetky banky aj nebankové inštitúcie, prestalo by vás to veľa skoro baviť. Navyše veľa nebankových pôžičiek ani osobne vybaviť nepôjde, napríklad väčšina krátkodobých pôžičiek, takzvaných pôžičiek pred výplatou. A prísť o ponuku niektorých, možno veľa dobrých pôžičiek, len preto, že nemajú žiadnu pobočku, by bola veľká škoda. 

Porovnávajte online! 

Úplne zo všetkého najjednoduchšie je prejsť si všetky možnosti online. Nemusíte ani poznať názvy všetkých inštitúcií a bánk. Stačí použiť nejaký online porovnávač pôžičiek. Na internete ich je k nájdeniu veľa. Do neho zadáte všetky parametre, ktoré by vaša pôžička mala spĺňať. Jej výška, výška splátky, doba splácania, prípadne i rýchlosť vybavenia či účel alebo ďalšie kritériá. 

výhody: 

Takéto porovnávanie má naozaj veľa výhod. A nie len tak hocijakých. Toto sú tie najdôležitejšie: 

Čas – Najväčšou výhodou je to, že prehľad o pôžičkách, a to nebankových aj bankových pôžičkách, získate počas niekoľkých málo minút. Ušetríte si tým veľkú veľa času, ktorý tak môžete stráviť inak a predovšetkým lepšie. 

Všetko na jednom mieste – Nemusíte zistené informácie zložito kompletizovať a porovnávať. Jedna pôžička má výhodu „a“, druhá pôžička má „a“ trochu nevýhodné, ale zase má výhodnejšie „b“, tretí, zase „c“ … To všetko za vás urobí porovnávač. 

Pohodlie – Nemusíte obchádzať pobočky, zložito do nich cestovať a stáť frontu, než na vás príde rad. Všetko zistíte z pohodlia vášho domova. Pokojne z postele. 

Úradné hodiny 24/7 – Nemusíte sa obzerať na otváraciu dobu pobočiek. Ani nemusíte zisťovať, či tam môžete o vašej obedové pauze, pretože oni môžu mať pauzu tiež … Prehľad si môžete urobiť kedykoľvek vás napadne, pokojne v nedeľu, vo sviatok, pokojne o polnoci. 

Pôžičku si môžete rovno aj vybaviť – A keď nájdete svojho „víťaza“, nemusíte sa na žiadnu pobočku vracať. Pár písmen na klávesnici a klikov myšou vás tam dostane cubidup. O pôžičku môžete rovno zažiadať, počkať si na schválenie a potom už len na vaše peniaze. 

Predvýber online, finále offline 

Ak trváte na tom, že si predsa len chcete niektoré veci overiť osobne, opýtať sa na niečo, čo ste na internete nenašli, alebo proste len potrebujete ten osobný kontakt, samozrejme môžete. Na online porovnávačoch si môžete urobiť taký malý predvýber. Ďalšie informácie môžete dohľadať priamo na weboch jednotlivých poskytovateľov. Tu si doplníte informácie, ktoré na porovnávači neboli a výber opäť zúžite. Obeh si potom môžete už len pár svojich favoritov. 

Finálne rozhodnutie už je potom len na vás. Môžete si ísť pre pôžičku na pobočku, alebo si vybaviť rýchlu pôžičku online. To už je len na vás.