Financie

Vystavujte umelecké diela ľubovoľných formátov. Ako na to?

V rámci výstav sa často snažíme prispôsobiť súčasným výstavným priestorom alebo vybaveniu. To už ale nebude potrebné.

Výstava, ako má byť

Potrebujete pre svoje potreby výstavné systémy, ktoré budú vhodné do interiéru? Pokiaľ teda nehľadáte vonkajšie výstavné panely a umelecké diela budú skutočne vystavené len v interiéri, hľadajte výstavné systémy vybavené špeciálnym lankom.

Práve tento lankový systém sa ľahko postará o široké možnosti nastavenia formátov. Samozrejmosťou je plné obojstranné využitie výstavnej plochy, aby ste mohli diela umiestniť do priestoru. Montáž je veľmi jednoduchá, náradie nebudete vôbec potrebovať.

Lankový systém

Lankový systém sa ľahko prispôsobí ľubovoľnej veľkosti vystavovaných diel. Obsahuje totiž nielen dva horné úchyty laniek, ale aj napínače lán a bočné úchyty, ktoré slúžia na upevnenie panelov. Samozrejmosťou sú aj lanká s dĺžkou dvoch metrov. Výstavná technika sa teda úplne prispôsobí vašim požiadavkám.

Panely môžete spájať

Ďalšou výhodou týchto panelov je ich variabilita. Je možné ich do priestoru umiestniť solitérne, pretože stoja samostatne. Pokiaľ to ale vaša výstava vyžaduje, môžete panely ľubovoľne spájať a vytvárať tak ucelené prvky, ktoré spolu budú súvisieť tematicky aj kompozične. Opäť nebudete potrebovať žiadne náradie a vytvoríte kompozície v radoch za sebou, zostavy v pravom uhle, alebo tiež uzavreté expozičné zostavy v pravom uhle.

Farba na prianie

Keďže sa výstavné systémy tvoria z odolného a zároveň veľmi ľahkého hliníka, je možné ich pomocou eloxovania opatriť ľubovoľnou farbou. Nemusíte sa teda obmedzovať iba lakovanými prvkami z palety RAL. Je možné tiež získať odtiene priamo na mieru. Alebo by ste dali prednosť potiahnutiu fólií s imitáciou dyhy? Aj to je spôsob, ako prispôsobiť výstavný systém estetike vášho výstavného priestoru. Vaše prianie bude splnené.

Panely môžu byť ďalej osvetlené, alebo tiež doplnené policami na vystavenie jednotlivých exponátov. Využite naplno všetky možnosti a usporiadajte výstavu presne podľa svojich predstáv.