Podnikanie

Užitočné tipy pre začínajúcich podnikateľov

Komplikovaný proces zakladania novej spoločnosti odradil od podnikania viacero podnikaniuchtivých ľudí. Keď sa k tomu pridá byrokracia na úradoch a nekalé taktiky konkurencie nemôžeme sa čudovať, že viaceré zaujímavé podnikateľské nápady zapadli prachom.

Ak aj napriek týmto polenám, ktoré vám štát hádže pod nohy, chcete podnikať, máme pre vás zaujímavé a zároveň aj užitočné tipy.

Založenie spoločnosti si máte možnosť zjednodušiť

Ak sa obávate komplikovaného postupu zakladania novej spoločnosti, zverte sa do rúk firmy, ktorej úlohou je pomáhať takým ako ste vy. Zakladajú nové firmy začínajúcim podnikateľom, ktorí nemajú žiadne skúsenosti so zakladaním nových spoločností. Založenie novej spoločnosti je komplikovaný proces, najmä čo sa týka vybavovania potrebných dokumentov na rôznych miestach. Takto si nielenže uľahčíte celý proces zakladania vašej firmy, ale si aj ušetríte množstvo nervov a stresu. Všetko zveríte do rúk profesionálov a vám budú do rúk zverené len dokumenty, ktoré potvrdzujú vaše vlastníctvo danej firmy.

Ak si objednáte založenie vlastnej s.r.o. firmy konkrétne u Online Invest, v cene máte toto všetko:  založenie s.r.o. na celom území našej krajiny, poradenstvo, dokumenty pripravené partnerskou advokátskou kanceláriou, podanie návrhu na zápis spoločnosti do OR, podanie návrhu na vystavenie Osvedčenia o živnostenskom oprávnení, registráciu s.r.o. k DPH a zaplatenie súdneho poplatku za zápis do OR.

Neplaťte za kanceláriu, ktorú neplánujete využívať

Ako začínajúci podnikateľ nepotrebujete kancelárske priestory, no potrebujete vlastné registračné sídlo, na ktorom by bola vaša firma registrovaná. Na drahých kancelárskych priestoroch ušetríte jedine tak, ak si namiesto nich vyberiete vlastné virtuálne sídlo spoločnosti na lukratívnej bratislavskej adrese. Mesačne vás bude stáť pár desiatok eur; výrazne vám ušetrí firemný rozpočet a priláka vám novú klientelu, ktorá uprednostní firmu v hlavnom meste pred firmou v inom slovenskom meste.