Financie

Spôsob, ako sa vyhnúť plateniu za drahé kancelárske priestory

Pre podnikateľov, ktorí dlhé roky platia za drahé kancelárske priestory, ktoré ani v plnej miere nevyužívajú, máme fantastickú správu. Existuje spôsob, ako sa vyhnúť plateniu za drahé kancelárske priestory, ktoré podnikateľ nemá vo svojom vlastníctve. Predstavujeme vám virtuálne sídla, ktoré viacerým podnikateľom ušetrili mesačne až niekoľko stoviek eur.

Kde ich nájdeme a kto ich využíva?

Väčšinu virtuálnych kancelárií a sídiel nájdete v našom hlavnom meste. Ich úlohou je ušetriť peniaze za prenájom kancelárskych priestorov a zároveň poskytnúť lukratívnu adresu pre firmu. Virtuálne kancelárie využívajú najmä začínajúci podnikatelia, ktorí potrebujú ušetriť každé jedno euro a v začiatkoch svojho podnikania nepotrebujú vlastný kancelársky priestor. Využívajú ich aj podnikatelia, ktorí pôsobia na trhu už dlhé roky, ale nemajú vlastné kancelárske priestory a chcú zvýšiť zisk.

Služby, ktoré k prenájmu virtuálneho sídla získate

Ak sa rozhodnete pre prenájom virtuálneho sídla, získate k nemu aj ďalšie služby. S prenájmom virtuálneho sídla získate aj preberanie, archivovanie a preposielanie prichádzajúcej pošty. Cez online systém na správu pošty sa môžete dostať k vašej prichádzajúcej pošte. Okrem spravovania prichádzajúcej pošty získate zasadacie priestory, ktoré si môžete kedykoľvek zarezervovať. Keď budete potrebovať rokovať s klientmi, budete mať k dispozícii plne vybavené zasadacie priestory.

Každá jedna spoločnosť potrebuje mať vlastné registračné sídlo, na ktorom bude registrovaná. Ak sa chcete vyhnúť častým návštevám daňovákov a finančnej správy, prenájmom sídla to dosiahnete. Mesačne vás vyjde len pár desiatok eur, čo je výrazne menej, ako keby si prenajmete vlastné kancelárske priestory, ktoré sú nielen v Bratislave, ale aj v iných mestách zbytočne predražené.

Neplaťte viac za to, čo v plnej miere nevyužívate a mesačne vám to zhltne príliš veľa peňazí a investujte do lukratívneho virtuálneho sídla v Bratislave.