Podnikanie

Reklamné predmety a ich výhody

Reklamné predmety platia za najlacnejšiu formu reklamy, pritom toho dokážu naozaj veľa! Ich najväčšou výhodou je najmä ich cena, ktorú si navyše pri splnení troch zákonných podmienok môžete odpočítať z daní. Medzi tieto podmienky patrí cena pod 500 Sk (bez DPH u platiteľov a vrátane DPH u neplatcov), označenie predmetu logom alebo propagovanou službou či tovarom a skutočnosť, že daný predmet nepodlieha spotrebnej dani. Takými predmetmi môže byť celý rad vecí: reklamná elektronika, textil a ďalšie predmety.

Lacný spôsob, ako budovať imidž spoločnosti

Ľudia radi dostávajú darčeky. To je skutočnosť, s ktorou reklamné predmety pracujú. Keď od niekoho dostanete darček, odnesiete si dobrý pocit, že máte niekoho, komu na vás záleží. Tento pocit si môžete zapamätať av prípade, že budete hľadať niekoho, kto by vám mohol poskytnúť určitú službu alebo tovar, je pravdepodobné, že sa vrátite tam, kde ste sa cítili dobre.

Väčšia lojalita zákazníkov

Zákazník, ktorý bol obdarovaný, bude vašu spoločnosť vnímať pozitívnejšie. Rád sa bude do vašej spoločnosti vracať. A svoj pocit sa môže podeliť so známymi. Vďaka tomu môžete získať oveľa viac potenciálnych zákazníkov. Tí môžu dať nielen na samotné ústne odporúčanie od obdarovaného, ale aj si meno vašej spoločnosti môžu zapamätať vďaka reklamným predmetom. Aj keď nimi neboli sami obdarovaní, môžu si všimnúť reklamné predmety u svojho známeho a vaše obchodné meno im tak bude povedomejšie.

Povedať „Ďakujem“ je dôležité

Tým, že niekoho obdarúvate, mu dávate najavo, že je pre vás dôležitý. Súčasne je to spôsob, ako im poďakovať nielen za ich nákup, ale aj za ich priazeň. Obdarovaní môžu byť nielen zákazníkov, ale aj zamestnanci či obchodní partneri.

Investícia, ktorá sa vracia

Vďaka reklamným predmetom môžete vytvárať, budovať a udržiavať si vzťahy medzi klientmi a obchodnými partnermi. Vhodným darčekom, napríklad multifunkčné perá so štýlom a vlastnou potlačou môžu byť vyrobené vášmu cenenému partnerovi na mieru. Vďaka tomu ukážete, že ho poznáte aj na osobnej úrovni.