Podnikanie

Rady podľa Garyho Vaynerchuka, vďaka ktorým dosiahnete čokoľvek

Mať sny je úplne v poriadku, dokonca je to to najlepšie, čo v živote môžeme mať. Lepšie je jedine zistenie, že sme si dané ciele naozaj splnili. V prípade, že svoje sny máte, ale neveríte si, neviete, či to dosiahnete, prinášame vám pár rád od Garyho Vaynerchuka, ktorý tvrdí, že spomínané rady pomôžu k dosiahnutiu toho, po čom skutočne túžite a čo skutočne chcete.

Gary Vaynerchuk prišiel do Spojených štátov amerických v čase, keď bol ešte malý. Prišiel do veľkého amerického sveta z Bieloruska, nevedel, čo ho v novej krajine čaká. Bol však toho názoru, že všetko bude lepšie, než aké to bolo doteraz.

Gary nemal práve ľahkú mladosť. Musel chodiť do otcovho obchodu, aby mu pomohol, chodil neskoro spať, nasledovala škola. Samozrejme, bol za všetko vďačný, len chcel od života trochu viac. To sa napokon splnilo až potom, čo Gary vyštudoval školu a čo prevzal nad obchodom kontrolu. Z pôvodne maličkého podniku, o ktorý sa jeho otec staral dlhé roky, urobil počas šiestich rokov biznis, ktorý mu môže kdekto závidieť.

Jeho rady je preto dobré vziať si k srdcu. Veď on predsa vie, ako dosiahnuť čokoľvek, čo si zmyslíme.

Za všetkým stojí tvrdá drina

Gary samozrejme tvrdia to, čo ostatní úspešní ľudia, a síce za všetkým stojí tvrdá drina. Ak nie ste obrnení trpezlivosťou a vytrvalosťou, nemáte na to viesť nejaký podnik. Drina – to je to, o čo tu beží, bez toho nejde vybudovať biznis, ktorý vám prinesie veľké peniaze.

Rozplánujte si svoj čas dobre

Gary je zástancom názoru, že každý má dostatok času, len je na nás, ako sa s časom popasujeme, ako ho využijeme, ako ho rozplánujeme. Pokiaľ svojím časom mrháme, nemôžeme sa čudovať tomu, že nič nestíhame. Pokiaľ prekrastinujeme, nemôžeme sa čudovať tomu, že nemáme také výsledky, aké sme mali mať.

Vyhnite sa rozptýleniu

Tvrdá drina znamená žiadne rozptýlenie. Nenechajte sa zlákať ponukou svojich priateľov, že sa vydáte do kina. Teraz ten čas obetujte pre svoj biznis, neskôr si do kina choďte, ako sa páči.