Pôžičky

Pôžička z pohodlia Vášho domova od Zaplo.cz

Ak ste už prekonali prvotný strach z nebankových pôžičiek, tak teraz už zostáva len uveriť tomu, že rýchlu nebankovú pôžičku môžete dojednať pohodlia Vášho domova a to bez akéhokoľvek osobného či telefonického kontaktu. Práve takúto pôžičku ponúka Zaplo.cz!

Zaplo.cz je flexibilný aj v tom, že nemusíte podpisovať zmluvu. Nenavštívi Vás ani kuriér, ktorý by overoval Vašu totožnosť. Všetky úkony prebiehajú on-line. Avšak niektoré kroky predsa len nejaký ten čas zaberú. V prvom rade musíte nasketovat či odfotiť svoj občiansky preukaz a odoslať verifikačné platbu. Tým to všetko končí! Alebo skôr začína – pôžičku musíte následne splatiť v danom termíne alebo požiadať o jej predĺženie. To sú úkony, ktoré už spoplatnené sú.

Prvý pôžička zdarma od Zaplo.cz

Pokiaľ si od Zaplo.cz požičiavate prvýkrát, máte prvú pôžičku zadarmo. To znamená, že neplatíte žiadne poplatky, ani úroky. Sympatické na Zaplo.cz je, že to tak skutočne je. Zaplo.cz je transparentný, nič neskrýva ani Vám nič nevnucuje.

Požičia skoro každému

Dobrá správa je, že Zaplo.cz pôžičky schvaľuje, a to v hojnom počte. Pôžička je vhodná pre študentov, pre ženy na materskej dovolenke aj pre dôchodcov a SZČO. Vybavenie pôžičky trvá pár minút, čakanie na prijatie verifikačné platby trvá maximálne jeden deň. Ďalší deň máte peniaze už na svojom účte. Skrátka pôžička od zaplo.cz je ideálne. Ak teda nepotrebujete požičať peniaze do piatich minút – to Zaplo.cz našťastie ani nesľubuje.