Pôžičky

Pôžička Credit Portal

Ani blesk Vám pôžičku rýchlejšie nedoručí

Ste stovky kilometrov od domova, z motora sa začne fajčiť a je jasné, že s týmto autom ďaleko nedôjdete. Čo robiť, keď na opravu nezostávajú peniaze? Každá situácia má riešenie.

Nikto nechce, aby sa mu pokazilo auto, alebo sa mu prihodila podobne nepríjemná situácia. Dneska každá „sranda“ niečo stojí a je takmer nemožné mať po ruke tučnú finančnú zásobu. Ak sa dostanete do ťažkej situácie, ktorá Vám neumožní požičať si od priateľov či od rodiny, existuje schodné riešenie. Rýchla pôžička od CreditPortal patrí medzi nejbleskovější na našom trhu. Chcete ju spoznať bližšie?

Etika sa s rýchlymi pôžičkami nevylučuje

CreditPortal sa chce odlíšiť. Už prvé zoznámenie s touto spoločnosťou vo Vás vzbudí dojem dôvery. Ľudia v CreditPortal sú odborníci s dlhodobými skúsenosťami na finančnom trhu. Jej služby a produkty sú vypracované tak, aby naozaj pomohli v situácii, keď Váš rozpočet nie je schopný pokryť neočakávanej náklady.

Verte, neverte, ale aj vo finančnej sfére existujú spoločnosti, ktoré si chcú zarobiť poctivo. Rýchla pôžička od CreditPortal klientom nevtlouká kliny do hlavy, ktoré ich donúti si za každú cenu požičať. Firma si totiž zakladá na transparentnosti a informovanosti zákazníkov. „Zodpovednosť úverovania“ a „Klientovo desatoro zásad zodpovedného požičiavanie“ hovorí na všetko.

CreditPortal k svojmu ľudskému prístupu ponúka ešte niečo navrch. Čo to je?

Ide to aj bez bankového účtu. Je to možné?

Každá zdanlivo neriešiteľná situácia má minimálne jeden únikový východ. Čítajte pozorne a dôležité informácie si niekam zapíšte, pretože CreditPortal by Vás raz mohol vytiahnuť z poriadnej kaše.

Benzínka ako bankomat bez platobnej karty

Zvyčajná rýchla pôžička má jedno úskalie – nie je zase tak rýchla. Administratívne procesy zaberú nejaký čas, ale vždy potrebuje bankový účet, na ktorý Vám pôžička príde, alebo sa musíte osobne stretnúť s kuriérom.

U CreditPortal tieto komplikácie odpadajú. Ako jediná úverová spoločnosť u nás môžete požiadať o pôžičku prostredníctvom internetu či telefónu a peniaze si vyzdvihnete na akékoľvek zo 191 benzínových púmp EuroOil.

O rýchlu pôžičku si zažiadate online a peniaze vyberiete do 15 minút. Nie je to skvelé?

Platobná karta Blesk peňaženka, peniaze bez starostí

Hodilo by sa Vám skôr mať rýchlu pôžičku na platobnej karte, ale chcete ich hneď? CreditPortal myslí aj na tieto situácie, pretože ponúka možnosť, že schválenú pôžičku prevedie na špeciálnu platobnú kartu Blesk peňaženka, ktorú si môžete kúpiť v každej trafike za 125 Sk. Po schválení krátkodobého úveru nedostanete peniaze rýchlo, ale okamžite, vrátane víkendov. Blesk peňaženka funguje ako plnohodnotná platobná karta, takže s ňou môžete platiť vo všetkých obchodoch, reštauráciách, vyberať z bankomatov.

Rýchlo a bez háčikov

Rýchla pôžička od CreditPortal je tak zaujímavou kvôli svojim nadštandardným výhodám, ale peniaze si môžete požičať tiež bežným spôsobom, klasickým prevodom na účet.

Vyberiete si ľubovoľnú čiastku do 30 000 Sk, nastavíte dobu splácania až na 30 dní, vyplníte žiadosť o pôžičku, počkáte na schválenie a peniaze letí na Váš účet len ​​za niekoľko minút. U CreditPortal nehľadajte žiadne záludnosti. V „úverové kalkulačke“ jasne vidíte, koľko si požičiavate, do kedy to máte splatiť a koľko Vás bude rýchla pôžička stáť.

Pri prvej rýchlej pôžičke u CreditPortal však počítajte s tým, že maximálna úverová suma bude 3 000 – 5 000 Sk. Pri opakovanom využívaní služby sa bude finančný limit zvyšovať.

Ak potrebujete menšiu časovú rezervu na splácanie, samozrejmosťou je možnosť predĺženia pôžičky. Ide to ľahko v klientskom profile, ktorý vznikol pri prvej registrácii.