Pôžičky

Pôžička 7

Chýba Vám menší obnos pred výplatou?

Keď už ste vyčerpali všetky tajné finančné zásoby a aj „záložný“ fond zíva prázdnotou, je čas začať premýšľať o nebankový pôžičke. Bez zbytočných prieťahov Vám pomôže peňažné záplata od Pôžička 7.

Veľa ľudí sa pozerá na nebankové pôžičky cez prsty. Možno preto, že sa nikdy nedostali do nezávideniahodnej situácie, keď už ani vrátenie železnej zásoby prázdnych fliaš peňaženku nespasí.

Nikto sa nechce dostať do finančných problémov, ale keď už táto Chmura sadne na Váš rozpočet, začnite premýšľať o krátkodobej nebankovej pôžičke. Prečo? Pretože v banke o požičiavaní menších súm nestojí a doba vybavenia sa môže ťahať tak dlho, že Vám banka tŕň v päte zatlačí ešte hlbšie.

Nad požičaním peňazí je potrebné dôkladne podumať. Viete prečo? Na internete nekalo obchoduje veľa zloduchov, ktorí sa s Vami párať nebudú. Preto by sme Vám radi priblížili nebankovú pôžičku od Pôžička 7, s ktorej pomocou Vás krátkodobý úver nezruinuje.

Úroky, ktorých si ani nevšimnete

Je až prekvapujúce, že má Pôžička 7 tak nízke úroky. Pri porovnaní s inými úverovými firmami sú poplatky za úrok takmer zanedbateľné. Áno, sú to taky peniaze. Nejedná sa však o premrštené sumy, z ktorých sa vám pri splácaní pretočí bábiky.

Nebankové pôžičku získate tak rýchlo, že si ani nestačíte rozmyslieť, na čo peniaze využiť. SMS pôžička je vynikajúcim riešením pre rýchle preskočenie dočasnej finančnej tiesne. Ak ste v obchode narazili na jedinečnú cenu, ktorú chcete lapiť a nepustiť, Pôžička 7 Vám dá možnosť šancu nepremárniť.

Jednoduchým zaslaním SMSky sa roztočí kolobeh schvaľovania, ktorý sa zastaví za pár minút. V prípade kladného rozhodnutia sa peniaze ukážu na Vašom účte do 15 minút.

Vernosť je bonus pre Vás

Ak všetky svoje pohľadávky zaplatíte včas, môžete sa tešiť na bonusový program. Lojálny klient získa pri 3. a 4 pôžičke zľavou 10%, pri 5. a 6. zľavu 15% a každá ďalšia pôžička po 7. v poradí Vám prinesie 20% úsporu.

Rozmyslite si, ako sa obrátite na inú firmu. Mohli by ste prísť o slušné peniaze.

Ste rozhodnutí požičať si? Nie je to žiadna veda. Od získania finančného vankúše Vás delí iba niekoľko krokov.

Menej je niekedy viac

V prvom rade si rozmyslite, koľko potrebujete požičať. Nebanková pôžička Pôžička 7 ponúka rozpätí medzi 1 000 – 4 000 Sk. Možno si poviete, že tieto sumy nie sú žiadny zázrak, ale niekedy stačí málo k tomu, aby ste „zaplácli“ dieru v rozpočte. Nehľadiac na to, že keď si požičiate menej, bude sa Vám lepšie splácať.

Iste si spomínate na školské roky, keď Váš učiteľka nútila ovládať násobilku ako „keď bičom trýzniť“. Tu sa Vám bude hodiť, pretože túto nebankovú pôžičku by ste mali splatiť do 7, 14, 21 alebo 28 dní.

Bez papierovanie to nepôjde

Neľakajte sa online formulára. Bez toho sa k nebankovej pôžičke nedostanete. Ak žiadate Pôžičku 7 o pomoc prvýkrát, zadanie základných osobných údajov sa nevyhnete. Vytvoríte si prístup do firemného systému, ktorý Vám zjednoduší pohľad na úver a ďalšie operácie s ním spojené.

Posúdenie? formalita

Teraz to najdôležitejšie. Viete, akú sumu chcete a na ako dlho ju potrebujete. Bojíte sa napínavého čakania na schválenie pôžičky? Pôžička 7 ide v tomto smere trochu inú cestičkou. Vzhľadom k tomu, že si nepožičiava horibilné vysoké sumy, nesnaží sa Vám „schvaľovatelia“ robiť zo života peklo. Pôžička 7 je totiž jednou z mála, ktorá Vás poteší nadmerne vysokým percentom schvaľovania. To je pre Vás veľmi dobrá správa.