Pôžičky

Požiadať o pôžičku s kontrolou registra alebo bez kontroly registra?

Každý človek sa môže dostať do situácie, kedy si potrebuje požičať. Môže ho k tomu dohnať strata zamestnania alebo napríklad nedostatočná finančná rezerva. V súčasnej dobe drvivá väčšina ľudí však o pôžičky žiada vo chvíli, keď si uvedomí, že nemá na zaplatenie potrebného, ​​pretože utrácala hlava nehlava. V takých chvíľach sa zvažuje, či požiadať o klasickú pôžičku alebo o pôžičku bez registra. Aký je v nich rozdiel?

Pôžičky bez registra sú v súčasnej dobe veľmi atraktívne. Sú určené hlavne pre ľudí, ktorí majú záznam v registri dlžníkov a boja, že by im kvôli tomu nebola pôžička poskytnutá. V prípade, že patríte k ľuďom, ktorí záznam v registri dlžníkov nemajú, potom môžete požiadať o klasickú pôžičku s kontrolou registra, nemáte predsa, čo skrývať.

Či už patríte do skupiny ľudí, ktorí majú záznam v registri, alebo do skupiny tých, ktorí zodpovedne záznam v registri dlžníkov nemajú, ponúka sa otázka, o akú konkrétnu pôžičku požiadať. Vybrali sme pre každého niečo.

Pôžičky bez registra

Potrebujete si požičať, ale máte záznam v registri dlžníkov? Potom požiadajte o takúto pôžičku, ktorá je bez registra, ktorá je teda bez kontroly v registri. Takúto pôžičkou treba Sumo pôžička, v rámci ktorej je možné si požičať až štvrť milióna korún. Potom tu je pôžička Via SMS, ktorá je typickou SMS pôžičkou, v rámci ktorej si prvýkrát požičiate až osem tisíc korún, pri opakovanom úroku až pätnásť tisíc korún.

Pôžičky s kontrolou registra

K najlacnejším pôžičkám na trhu, ktoré však kontrolujú register dlžníkov, patrí Japonská pôžička, ktorú môžete poznať z televíznych reklám. Túto pôžičku má na svedomí úverová spoločnosť Home Credit. Ide o naozaj veľmi lacnú pôžičku, v rámci ktorej je možné požičať si aj niekoľko desiatok tisíc korún. Japonská pôžička je pomerne chváleným úverom, ktorú si chvália hlavne ľudia, ktoré si nemôžu požičať klasicky v banke.