Podnikanie

Podnikateľské príležitosti, ktoré môžete vykonávať z pohodlia svojho domova

Chcete mať domácu kanceláriu a nevadí vám, že sa vo svojom živote vydáte úplne novým smerom? Zistite, aké práce sa dajú pohodlne vykonávať z vášho bytu, chaty alebo dokonca z bazéna.

Virtuálny asistent

Spoločnosti si už nemôžu dovoliť platiť človeka, ktorý by bol zamestnaný na plný úväzok ako asistent. Pritom musia stále delegovať pracovné povinnosti a organizovať množstvo malých i veľkých podujatí. Virtuálny asistent je práca, ktorú môžete vykonávať odkiaľkoľvek. Budete mať na starosti organizovanie dopravy, ubytovania a letov pre členov spoločnosti počas ich služobných ciest, ako aj organizovanie podujatí, konferencií a stretnutí. Virtuálny asistent je splneným snom každého zhovorčivého človeka.

Tréner

Koučovanie sa dá vykonávať prakticky odkiaľkoľvek. Môžete sa napríklad práve na záhrade rozprávať s klientom o tom, ako zlepšiť jeho individuálne zručnosti. Koučovanie možno aplikovať napríklad v oblasti podnikania, ale pokojne aj v osobnom živote. Mnoho ľudí si želá mať osobného kouča, ktorý by sa staral o ich rozvoj.

Inštruktor

Chcete odovzdať svoje vedomosti z matematiky, analytiky alebo výtvarného umenia? Ako lektor sa môžete živiť z pohodlia domova. Výučba klavíra, zobcovej flauty alebo aj francúzštiny bude zábavná a stane sa príjemnou etapou vášho života. Študenti k vám prídu alebo sa môžete stretnúť prostredníctvom online hovoru.

Programátor

Práca snov mnohých z nás. Programovaniu sa môžete venovať bez toho, aby ste museli chodiť do kancelárie. Chcete túto prácu aj pre seba? Stačí si dohodnúť niekoľko kurzov programovania a začať na sebe vo voľnom čase tvrdo pracovať. Nič nie je nemožné, len sa musíte dostatočne snažiť, aby ste v konkurenčnom prostredí vynikli.

Niektoré práce môžete vykonávať z pohodlia domova. Najmä pre introvertov alebo ľudí so zdravotným postihnutím je to skvelý spôsob zárobku.