Podnikanie

Podnik, ktorý vznikol za účelom kvalitného spánku. Poznáte ho?

Dnes sa dá podnikať naozaj vo všetkom – stačí, keď máte nápad, ktorý očarí všetkých. Ak sa rozhodnete podnikať, neotáčajte sa na to, že už podobný podnik existuje, pretože dnes nenájdete žiaden podnik, ktorý by neexistoval. To hlavné je, že ide všetko urobiť inak a lepšie. Presne na tento účel taky vznikol podnik, ktorý chcel docieliť to, aby sa ľudia dobre vyspali. Povedal si, že je už dosť tých lacných posteľou, po ktorých len bolí chrbát. A tak vznikol Johann Malle.

Dnes sa kvalitne vyspať – to chce naozaj každý. Predsa len žijeme v dobe, keď spíme minimálne a aj to minimum by sme mali mať kvalitné. Preto by sme si pri kúpe postele mali uvedomiť, že o peniaze nejde, ale o zdravie. Kvalitný spánok je základom každého pevného zdravia, preto si nekupujte lacnú posteľ, ale radšej sa rozhodnite pre kvalitné, aj keď bude trochu drahšie.

Ak budete v Brne, potom by ste mali navštíviť brnenskú predajňu firmy Johann Malle, kde nájdete tú pravú americkú a veľmi kvalitná posteľ, ktorú nenájdete v inej českej predajni.

Nachystajte si viac ako 200 tisíc korún

Avšak tieto postele nie sú pre každého. Ak zarábate dostatok, potom si sem rozhodne zájdite, ale ak sú vaše príjmy priemerné, tak si tu pravdepodobne nevyberiete. Ceny postelí začínajú zhruba na dvesto tisícoch korún, čo naozaj nie je pre každého.

Čo je však pozitívne, tak si tu môžete kúpiť napríklad len kvalitné matrace, ktoré mnohokrát postačí. Matrac sa tu zastavujú na sto tisícoch korunách – cez túto hranicu už nejdú.

Ste športovec alebo kancelárska krysa?

Pokiaľ si budete vyberať posteľ, najskôr by ste si mali uvedomiť, či sa radíte do skupiny športovcov alebo či patríte k tým, ktorí denne sedia v kanceláriách a niečo ťukajú do laptopov a počítačov. Práve v tejto firme sa totiž zákazníci delí na tieto dve skupiny – na športovcov a na kancelárske myši (či potkany, ako sa ľudovo hovorí).

Športovci majú trochu inak stavané telo – svaly potrebujú úplne inú konštrukciu postele. Kancelárske myši naopak potrebujú to najväčšie pohodlie a robí im zle tvrdý matrac, ktorá naopak športovcom nerobí žiadne ťažkosti.