Pôžičky

Plánujete rekonštrukciu? A akým úverom ju financujete?

Rekonštrukcia nie je nič lacného, ​​je to naopak veľmi nákladná záležitosť, ktorá nám zasiahne do rodinných financií. Našťastie nie je nutné, aby sme rekonštrukciu financovali z vlastných príjmov, môžeme požiadať o pôžičku, ktorá by nám zafinancoval plánovanú rekonštrukciu. Ak plánujete rekonštrukciu, ponúka sa otázka, akým úverom ju financujete vy?

Rekonštrukcia sú často potrebné ihneď, nedajú sa odkladať. Mnohí ľudia na ňu ani nemusí mať nasporené peniaze. Našťastie existujú pôžičky, ktoré môžu nielen rekonštrukciu, ale aj inú podobnú udalosť zafinancovať. Ponúka sa však otázka, akým úverom príslušnú rekonštrukciu financovať?

Žiada sa o spotrebiteľské úvery

Ak si chcete požičať úver, ktorý však chcete splatiť do desiatich rokov, oplatí sa požiadať o spotrebiteľský úver. Je to len jedna z možností, avšak je to spôsob, ako financovať úpravy či opravy bývania. Ak sa rozhodnete požiadať o spotrebiteľský úver, pripravte sa na to, že budete musieť dokladať účel použitých peňazí.

Najatraktívnejším úverom sa zdá byť úver od Moneta, kde je pomerne nízky úrok v porovnaní s ostatnými bankami. Za zváženie však stoja aj spotrebiteľský úver od Equa Bank.

Atraktívne sú aj úvery od sporiteľne

Úvery od sporiteľne sú na dlhšiu dobu, pokojne až na dvadsaťdva rokov. Úvery od stavebných sporiteľní sú pomerne atraktívne, pri žiadosti o tento úver nemusíte mať totiž nič nasporené. Ponúknutý vám bude takzvaný preklenovací úver.