FinanciePodnikanie

Obchodování s Globtrex nikdy nebylo snazší

Obchodujte kdekoľvek a kedykoľvek – na počítači, v prehliadači a na cestách s vašim smartphonom alebo tabletom – to je ponuka, ktorú Globtrex.com láka nových používateľov a teší tie existujúce. Chcete prístup ku všetkým obchodným produktom Globtrex.com? Nie je problém a to hneď na niekoľkých platformách.

Meta Trader 5

Užívateľsky prívetivá platforma, ktorá vám poskytuje slobodu obchodovanie v plnom rozsahu, je ďalšou verziou populárnej platformy Meta Trader 4. S tou už má Globtrex.com bohaté skúsenosti a nie je preto divu, že neváha poskytovať aj jej modernejšie verziu.

MetaTrader 5 je navrhnutý tak, aby podporoval ako začiatočníkov, tak i skúsených obchodníkov. Kompletujte transakcie, prezerajte status svojho účtu, zostaňte informovaní o finančných novinkách a prezrite si analytické grafy, ktoré Vám pomôžu robiť obchodné rozhodnutia – v prehliadači s MT5 Web Trader a mobilu či tabletu s Mobile Trader.

Indigo Trader

V máji spustil Globtrex.com pre svojich klientov novú obchodnú platformu Indigo Trader. Platforma Indigo Trader bola navrhnutá ako užívateľsky prívetivá platforma, kde sú všetky funkcie dostupné v priebehu pár kliknutí a zároveň disponuje množstvom vylepšených možností, ako sa prispôsobiť vašim predstavám pre obchodovanie.

Indigo Trader poskytuje nielen prístup k technickým analytickým nástrojom, ale aj k ponukám v reálnom čase aj k pokročilým grafom. K dispozícii je v náhľade vždy viac grafov pre získanie oveľa lepšieho prehľadu. Online obchodovanie s CFD tiež zahŕňa použitie nástrojov riadenia rizika. V ponuke je napríklad Stop Loss, alebo napríklad Take Profit a ďalšie. Samozrejmosťou je interaktívne užívateľské rozhranie.

Aj tu je k dispozícii inovatívne mobilné platforma, ktorá umožňuje využiť všetkých nástrojov a funkcií na všetkých Android aj Apple zariadeniach.