Pôžičky

Nový nábytok aj elektrospotrebiče. To ale nie je jediné, na čo si teraz požičiavame

Keďže sú pôžičky ľahko dostupné, požičiavame si na ne takmer denne. Sú k dispozícii neustále, môžeme o ne požiadať online, čo je pre mnohých z nás veľmi atraktívne. Mnohé nebankové online pôžičky sú navyše a účtu do niekoľkých minút, o to sa stávajú online pôžičky ešte atraktívnejšie. Pretože sa blížia vianočné sviatky, na ktoré nás upozorňujú v obchodoch už pár mesiacov, začína sa taktiež zvyšovať počet poskytnutých pôžičiek. Ľudia si požičiavajú už dopredu, pretože pôžičkám ihneď na účet práve neveria. Lenže na čo si už teraz požičiavajú?

Nábytok je prvý v poradí

Najviac si požičiavame na nábytok. Mnohí ľudia sú si veľmi dobre vedomí toho, že nábytok nepríde za pár týždňov, ale že dodávka sa môže pretiahnuť aj na jeden dlhý mesiac. Zažiadať o pôžičku je teda dobré teraz, aby stihli peniaze na účet zavítať a rovnako tak sa stihlo kúpiť vysnívaný nábytok, ktorý sa má naložiť pod vianočný stromček.

Pokiaľ sa rozhodnete kúpiť si nábytok, postačia vám nebankové pôžičky. Nábytok obvykle nepresiahne sumu niekoľkých desiatok tisíc korún, teda nebankové pôžičky bohato postačí.

Ďalší v poradí sú elektrospotrebiče

Požičiavame si aj na elektrospotrebiče. Opäť je pôžičiek na elektrospotrebiče v tejto dobe veľa, pretože si ľudia chcú nový spotrebič nadeliť pod stromček. Druhá vlna pôžičiek sa však spustí až v decembri, keď o elektrospotrebiče bude nevídaný záujem. Najviac sa požičiava na sušičky alebo prípadne na nové práčky a umývačky.

A telefóny sú v rebríčku tiež

Nesmieme zabúdať ani na telefóny. Telefóny, notebooky, iPady či počítače sú ďalšími vecami, za ktoré utrácame aj v čase, keď na ne nemáme peniaze. Preto si na ne požičiavame, väčšinou si na nich ale môžeme našetriť. Bohužiaľ, ľudia chcú mať všetko hneď, preto si radšej berú menej výhodnú pôžičku, ktorá im môže v ďalších mesiacoch len skomplikovať život.