Pôžičky

Najvýhodnejšie a najlacnejšie pôžičky bez registra na trhu

Ak ste v minulosti premýšľali nad tým, že si vezmete pôžičku, potom vás možno prekvapilo to obrovské množstvo ponúkaných pôžičiek. Finančný trh je doslova presýtený pôžičkami, pôžičiek sa nachádza na trhu naozaj obrovské množstvo a človek si z nich nemôže ľahko vybrať jednu. Medzi atraktívnymi pôžičkami sa dnes nachádza online pôžičky, o ktorej sa zažiada hravo z pohodlia domova. Tiež sa však stále väčšej popularite teší takzvané pôžičky bez registra, ktoré spočívajú v tom, že ich poskytovatelia sa nebudú brodiť registre dlžníkov. Budú vám dôverovať, aj keď poistkou bude trochu vyšší úrok. A práve o pôžičkách bez registra budeme hovoriť.

Pôžičky bez registra sú záchranou pre ľudí, ktorí už majú nejaký záznam v registri dlžníkov, napriek tomu si potrebujú požičať, napriek tomu potrebujú druhú šancu. Ako sme spomenuli, existuje veľa poskytovateľov pôžičiek bez registra, ktorí sú ochotní ľuďom poskytnúť toľko, koľko potrebujú, teda len s vyšším úrokom.

Aby ste však nemuseli takúto pôžičku hľadať, vybrali sme dve najatraktívnejšie, najlacnejší a zároveň tiež najvýhodnejšie pôžičky bez registra na trhu, o ktoré si môžete požiadať.

Kredito24

Jednou takou pôžičkou je pôžička Kredito24, ktorá je veľmi spoľahlivou pôžičkou bez kontroly registra. Ponúka sa v tomto prípade úvery až do piatich tisíc korún novým klientom, pri opakovanej žiadosti o úver môžete požiadať až o pätnásť tisíc korún. Je tu však problém v dobe splatnosti, ktorá je pätnásť dní. Na druhú stranu výhodou je rýchlosť, žiadosti sa vybavujú takmer neustále, navyše peniaze je možné mať už do pätnástich minút od schválenia úveru.

Sumo pôžička

Sumo pôžičku môžete poznať napríklad z televíznych reklám. Jedná sa o nebankový úver, o ktorý môžu požiadať všetci občania z Českej republiky od osemnástich do sedemdesiatich rokov, ktorí zároveň vlastný bankový účet. V rámci tejto pôžičku je možné si požičať až štvrť milióna korún, minimum je stanovené na štyri tisícky korún.