Podnikanie

Milujete PROSECO? Zájdite si do Prosekárny! Tento biznis rastie

Ak vás práca nebaví, ak vás nenapĺňa, ak sa v nej cítite nesvoji a nie ste práve nadšenie, keď denne musíte vstávať a hnať sa rýchlo na autobus, tak s tým rýchlo skončite. Veď dnes existuje toľko možností, ktorých by ste sa nemali báť! Skúste začať treba podnikať. Vo svete podnikania si iste vyberiete odbor, ktorý si zamilujete. Veď sa dá podnikať s čímkoľvek, napríklad aj s obľúbeným Proseč!

Obdobie plné vinobranie už síce skončilo, ale to neznamená, že by sme si nemohli dať trochu vína večer pri televízii alebo s kamarátkou na schôdzke. Víno je predsa prostriedok, vďaka ktorému sa trochu upokojíme, vďaka ktorému prídeme na nové myšlienky, ak máme hlavu plnú starostí. Niekedy naozaj nie je nič lepšie, než sa napiť dobrého, napríklad práve šumového vína.

Takéto Proseč sa radí k tým najobľúbenejším šumivým vínam vôbec. Obľúbenosť stúpa dokonca do takých rozmerov, že sa začalo s týmto vínom podnikať. Dneska iste už dôverne poznáte podnik nazvaný Prosekárna, čo je príjemný, Vinohradský obývacia izba, ktorý sa začína rozrastať po celej Českej republike.

Ako dlho je už na trhu?

Prosekárna je miesto, kam keď ľudí prídu, tak už odtiaľ nebudú chcieť odísť. Je to krásne miesto, kde je veľmi príjemne. Na trhu pôsobí už štyri roky. Za celým týmto krásnym a unikátnym projektom stojí Michal Štěpánek so Zuzanou Veselú.

Najskôr bolo hlavnou myšlienkou to, že to bude obyčajný veľkoobchod. Lenže hlavná myšlienka sa trochu zmenila a zrazu to je podnik, kam sa ľudia pozývajú na pohárik, nie preto, aby tu vykonali nejakú nákupné transakciu.

Vína, ktoré majú príbeh

Nájdete tu viac ako 34 rôznych vinárstva, ktoré tu majú svoje vína, ktoré majú svoje príbehy. Pokiaľ si nejaké víno vyberiete, bude vám vtipne a rýchlo povedané príbeh, ktorý sa k danému vínu viaže, teda budete mať oveľa silnejší zážitok, ktorý si z tohto miesta odnesiete. A iste vám bude taky oveľa viac chutiť!