Podnikanie

Lukratívne sídlo spoločnosti, ktoré vám zvýši zisk

Konateľ spoločnosti bude musieť pri zakladaní novej spoločnosti a registrácii do OR uviesť sídlo spoločnosti, na ktorom bude sídliť jeho novovzniknutá firma.

Ak aj vy plánujete rozbehnúť svoj biznis a založiť si vlastnú firmu, najväčšie problémy vám môžu spôsobovať vysoké ceny, ktoré si majitelia kancelárskych priestorov pýtajú od nájomcov. Je tu však jedna možnosť, ako sa vyhnúť plateniu predražených kancelárskych priestorov, ktoré vám dokonca ani vybavením nevyhovujú. Pomôcť vám v tomto prípade môže virtuálne sídlo firmy. Ak si takéto jedno vyberiete, konečne si budete môcť povedať, že toto je to najlepšie sídlo spoločnosti, ktoré môžete mať.

V lukratívnych častiach Bratislavy

Virtuálne sídla nájdete aj v samom srdci historickej časti Bratislavy – na Palisádach a pri Michalskej bráne. Práve na týchto adresách si vás všimne viac potencionálnej klientely a vďaka lukratívnej adrese vás uprednostnia pred konkurenciou. Veď kto by nedôveroval firme, ktorá má sídlo priamo v historickom centre Bratislavy?

Ak chcete predbehnúť konkurenciu, vyberte si sídlo spoločnosti v historickej časti Bratislavy.

Služba, ktorý vám z vrecka nevytiahne veľa peňazí

Každý podnikateľ podnikajúci na Slovensku túžil mať odjakživa sídlo firmy v Bratislave, no prenájom kancelárskych priestorov a ich kúpa bola finančne náročná, preto si ako sídlo firmy zvolil adresu v meste, kde má trvalé bydlisko. Ak si ale vyberiete virtuálne sídlo v Bratislave, nemusíte sa báť, že by ste zaň platili niekoľko stoviek eur mesačne. Virtuálne sídlo je služba, ktorá podnikateľom poskytuje možnosť vyhnúť sa plateniu predražených kancelárskych priestorov a pomocou lukratívnej adresy v Bratislave im umožňuje vyniknúť v tak veľkej konkurencii.

Neplaťte zbytočne za drahý kancelársky priestor a investujte do služby virtuálneho sídla, ktoré vám priláka viac klientov a zvýši tak zisk. Uvidíte, že už po prvom mesiaci budete so svojim lukratívnym sídlom maximálne spokojní.