FinanciePodnikanie

Kto patrí medzi najlepšie zarábajúce herečky sveta?

Podnikať sa dá dnes naozaj vo všetkom. Mnoho podnikateľov zakladá skvelé podnikania v nejakom odbore, že si založí nejakú firmu, ale je nutné spomenúť, že zarobiť sa dá aj inak – napríklad herectvom. V dnešnej dobe sa môže stať herečkou úplne každý, ale ak je niekto dobrá herečka alebo herec, potom má rozhodne na to, aby sa dostal do Hollywoodu. A až tu sa rozbieha ten pravý biznis!

Rad ľudí si myslí, že herectvo nie je podnikanie, ale verte alebo nie, v Hollywoode to isté podnikania je. Predsa len je tu stále tá neistota, ktorá sprevádza každé podnikanie. Navyše sa v tunajších hollywoodskych filmoch točí také peniaze, že je nutné spomenúť v rubrike „podnikania“ nielen najbohatších ľudí sveta, ale tiež aj tie najlepšie zarábajúcou herečky. U mužov je jasné, že zarábajú veľa, ale ženy s vysokým platom? Tak v takých cifrách sa to snáď nikdy nenieslo!

Najlepšie zarábajúce herečkou už nie je Jennisef Lawrence

Počas minulého roka sa týmto označením mohla pýšiť herečka Jennifer Lawrence, ktorá stvárnila hlavnú postavu v niekoľkých dielnom filme „Hladné hry“ alebo „Hunger Games“. Ide o film podľa knižnej predlohy, ktorý vzbudil nečakané ohlasy, a tak sa nie je čomu diviť, keď si tento svoj post udržala nielen v roku 2015, ale tiež aj v roku 2016. Tento rok to je však úplne inak – vyšoupla ju z prvej priečky skvelá Emma Stone.

Emma Stone je dnes meno, ktoré pozná takmer každý milovník filmov. Tento rok vyšiel do kín film La La Land, kde hrala hlavnú herečku. Za túto rolu získala okrem iného aj Oscara za ženský herecký výkon. Za posledný rok zarobila neskutočných 26 miliónov dolárov, vďaka čomu sa tak posunula na post najlepšie platenou herečkou sveta.

Tesne za ňou je aj Jennifer Aniston

Ak ste si spomenuli pri tejto ankete na Rachel z obľúbeného seriálu Priatelia, potom nebojte, je tesne za Emmou Stone. Drží sa za ňou na druhej Price, ale delí len pol milióna dolárov. Niet sa čomu diviť, keď táto krásna herečka je stále tak dobre platená. Veď vo svojich skoro päťdesiatich rokoch vyzerá oveľa lepšie, než akákoľvek tridsiatnička.