FinanciePôžičky

Keď chcete ísť na dovolenku, ale nemáte peniaze na úhradu zálohy

Nedávne prieskumy ukázali, že pre Čechov je dovolenka naozaj veľmi dôležitá, že si na ňu dokážu sporiť aj po celý rok. Samozrejme Česi počas roka nesporia len na dovolenku, ale sporí aj z mnohých iných dôvodov. Zatiaľ čo niektorí sporí preto, aby mali finančnú rezervu, ktorá sa im môže skôr alebo neskôr hodiť, iní šetrí z dôvodu kúpu vlastného bývania alebo práve z dôvodu dovolenky. Ak však nepatríte k ľuďom, ktorí by si pravidelne šetrili na dovolenku, napriek tomu na dovolenku chcete ísť, vieme, čo urobiť, aby ste zaplatili zálohu na vysnívaný odpočinok.

V súčasnej dobe je na finančnom trhu veľa, mnoho finančných produktov, ktorých môžete využiť a ktoré sú vám ponúkané. Patrí k nim napokon aj pôžičky, ktorých využite vo chvíli, kedy chcete zaplatiť zálohu na dovolenku. Pamätajte, že pôžičky vás budú ťažiť naozaj chvíľku, ale za to zážitky z dovolenky, tie budú úplne neprekonateľné.

Keď mu ste sa rozhodli si predsa len pôžičku vziať, prinášame vám pár tipov na konkrétne pôžičky, o ktorej sa nebojte požiadať, ak zálohu na dovolenku chcete uhradiť.

Pôžičky bez doloženia príjmu

Trebárs ste si počas roka nemohli šetriť na dovolenku preto, že ste prišli o prácu. Nebojte sa, aj keď práve nemôžete doložiť svoje príjmy, môžete dostať atraktívne pôžičku. Tou atraktívne pôžičkou sa rozumie pôžička bez doloženia príjmu, ktorá je bezpochyby ľahko získateľná. Ovšem počítajte s tým, že sa s ňou budú spájať vyššie úroky. Tak si skrátka nebankové inštitúcie kompenzuje to, že požičiavame niekomu, o ktorom nevie, aké sú jeho príjmy či či nejaké príjmy má.

SMS pôžička

Ak robí záloha na dovolenku pár tisíc korún, potom si môžete požiadať o SMS pôžičku. O pôžičku zažiadate prostredníctvom jedinej SMS, následne vám sú peniaze pripísané na účet, a tak môžete danú zálohu zaplatiť treba hneď. Opäť ale opakujeme, že táto pôžička nesiaha do výšky desiatok tisíc, ale len to niekoľko tisíc korún.