FinanciePodnikanie

Jackie Chan aj Will Smith. To sú hviezdy patriaci k najlepšie plateným hercom sveta

Milujete sledovať filmové zábery? Ak áno, určite by ste dokázali vymenovať niekoľko filmových hercov z pamäte. Väčšina ľudí vymenúva hollywoodske herca, pretože tí sú na filmových plátnach naozaj najviac vidieť. V poslednej dobe sa objavujú na filmových plátnach jedni a tí istí herci, preto človeka napadne, že ich zárobky musí byť naozaj do neba siahajúce. Pozrime sa preto na najviac zarábajúci herca sveta.

Časopis Forbes každým rokom zostavuje rebríček najlepšie platených hercov sveta. Každým rokom je tento rebríček veľmi zaujímavý. Keďže bol rebríček zostavený aj teraz, ponúka sa otázka, akí filmoví herci sa umiestnili v desiatke najlepšie platených hviezd filmového plátna.

Medzi najlepšie zarábajúcimi hercami sa nachádza Jackie Chan a tiež Will Smith

Než sa pozrieme na naprostého víťaza rebríčku najviac zarábajúcich hercov sveta, pozrime sa na tých, ktorí sa umiestnili na nižších pozíciách. S odretými ušami sa do prvej desiatky najviac zarábajúcich hercov súčasnosti prebojoval Will Smith, ktorý tento rok zažiaril napríklad v remaku animovaného príbehu Aladin. Jeho ročné príjmy dosiahli tridsaťpäť miliónov dolárov. Pred ním sa umiestnil napríklad obľúbený komik a herec hrajúci hlavne v komédiách Adam Sandler, ktorý tento rok vyšiel von so snímkou ​​pre Netflix, kde si zahral po boku jednej z najviac sexy herečiek – Jennifer Aniston. Jeho zárobky dosiahli päťdesiatich siedmich miliónov dolárov.

Do prvej päťky sa so svojím ročným príjmom osmapadesát dolárov prebojoval Jackie Chan alebo napríklad Chris Hemsworth, ktorý si prišiel na sedemdesiatšesť miliónov dolárov hlavne vďaka filmom od štúdia Marvel.

Prvé miesto obsadil Dwayne Johnson

Najväčší sympaťák na svete – aj tak ľudia komentujú čerstvo ženatého herca Dwayna Johnsona, ktorý si tento rok zahral napríklad v ďalšom voľnom pokračovaní ságy Rýchlo a zbesilo. Usadil sa tento rok na prvú priečku rebríčka najviac zarábajúcich hercov sveta, a to so svojimi príjmami dosahujúcou takmer deväťdesiatich miliónov dolárov.