Podnikanie

Hľadáte kvalitné tonery do vašich firemných tlačiarní?

Výkonnosť, rýchlosť, nízka hlučnosť – aj toto očakávame od nových tlačiarní, ktoré sú plnené tými najlepšími tonermi. Ak máte problémy s tlačou (vynechávanie, zlé farebné rozlíšenie), môže byť problém aj v toneroch. Kvalitu tlače ovplyvňujú najmä tonery, ktoré do tlačiarní dávate. Ak hľadáte kvalitné tonery do firemných tlačiarní, nesmiete hľadieť len na cenu tonerov.

Cena nie je až taká dôležitá

Pri výbere tonerov nehľaďte len na cenu. Cena vám nie vždy napovie, akej kvality je daná značka tonera. Ak napríklad používate tlačiarne Xerox, mali by ste si hľadať spoľahlivé tonery Xerox, ktoré vám zaručia kvalitnú tlač a dlhú životnosť.

Všímajte si kvalitu tlače a životnosť tonerov. Odporúčame vám sústrediť sa najmä na poistené firmy, ktoré vám garantujú zodpovednosť za škodu spôsobenú na vašom tlačiarenskom zariadení.

Originálny, či kompatibilný?

Toto je ďalšia vec, ktorú by ste si mali ujasniť. Ako majiteľ firmy, ktorej sa darí, si môžete pokojne dovoliť originálne tonery. Tie vám zaručia 100% kvalitu tlače a pri týchto toneroch sa vám nestane, že vám po dlhšom používaní vyschnú. Originálne ale vyrábajú značky, ktoré vyrábajú aj tlačiarne. Z tohto dôvodu sú ceny vyššie v porovnaní s kompatibilnými tonermi.

Kompatibilné tonery sú vlastne alternatívne riešenie, ktoré vzniklo, keď ceny originálnych tonerov začali byť veľmi vysoké a dokonca prevyšovali hodnotu niektorých tlačiarní. Výrobcovia originálnych tonerov si držia svoje ceny a ak sa vám vysoké ceny originálnych tonerov nepáčia, nájdite si kompatibilné tonery. Ak potrebujete nový toner CE285A, pozrite sa, či ho nenájdete v ponuke kompatibilných tonerov. Kompatibilné tonery sa kvalitou veľmi podobajú tým originálnym,  takže sa nemusíte báť, že vaše dokumenty nebudú vytlačené podľa vašich požiadaviek. Dokonca vám dokážu ušetriť až 80% ceny oproti originálnym náplniam a tonerom!

Ak nechcete míňať veľa peňazí na tonery, uprednostnite kompatibilné laserové tonery. Ak ale ešte máte atramentové tlačiarne, nové tonery nehľadajte v ponuke laserových tonerov, ale v atramentových.