Podnikanie

Chcete zvýšiť svoju produktivitu? Používajte chytré mobilné aplikácie

Mnohí ľudia majú problém s tým, že nie sú dostatočne produktívne. Skrátka majú pocit, že by mohli byť ďaleko produktívnejší a že by mohli pracovať oveľa efektívnejšie. Pokiaľ patríte k ľuďom, ktorí tiež toto trápia, možno chcete vedieť liek na zvýšenie produktivity. Napodiv to nie je tajomstvom, pomôcť vám môžu mobilné aplikácie, ktoré si ľahko stiahnete do mobilného telefónu.

V súčasnej dobe sú aplikácie považované za najmocnejší marketingový nástroj dnešnej doby. Vytvára sa dnes a denne, niektoré sú smiešne, iné sú naozaj aj prínosné. Dnes nájdete mobilnú aplikáciu na čokoľvek si zmyslíte, dokonca aj na zvýšenie produktivity niekoľko aplikácií nájdete.

Pokiaľ teda naozaj túžite po zvýšení vašej produktivity, prezraďme si niekoľko aplikácií, vďaka ktorým sa vám bude v práci naozaj dariť a vďaka ktorým využijete svoju pracovnú dobu na maximum.

Google Drive

S aplikáciou Google Drive ste sa možno už stretli. Jedná sa o pomerne obľúbenú mobilnú aplikáciu, čo nie je nič iné ako cloudové úložisko od spoločnosti Google. Vďaka tomuto úložisku je vaša práca vždy uložená a nemôže sa stratiť. V rámci aplikácie je možné nielen všetky dokumenty ukladať, ale tiež ich zdieľať alebo rôzne upravovať. Práca na konkrétnych úlohách je tak ďaleko efektívnejšia, taktiež vám to šetrí čas. Nemusíte jednotlivé dokumenty prenášať na nosičoch. Ľahko si dokumenty z počítača otvoríte v telefóne a podobne.

Todoist

Poznáte aplikáciu Todoist? Ak máte vo svojom telefóne stiahnutú mobilnú aplikáciu, ktorá vám počíta kroky, toto bude robiť niečo podobné. Len vám to nebude počítať kroky, ale bude vám to počítať splnené úlohy, ktoré ste počas dňa zvládli urobiť. Vďaka tomu budete presne vedieť, aké produktívne ste daný deň boli.

Veľkou motiváciou je to, že ak splníte niektorú z úloh, získate body. A tie sa vám potom sčítajú a pomaly sa tak posúvate k plánovanému cieľu. Je to veľmi motivujúca aplikácia, ktorá vám naozaj zvýši produktivitu aj o niekoľko percent.