Podnikanie

Čas sú peniaze. Aj proces fakturácie môžete zrýchliť a skrátiť. Ako? Zabudnite na papierovanie

Máte malú firmu, alebo ste živnostníci a trápi vás otázky, ako zvládnuť stále sa zvyšujúce nároky, ktoré sa na vás valí? Požiadaviek zo strany štátu a finančných úradov je skutočne veľa a pribúdajú nové, vrátane napríklad elektronickej evidencie tržieb. Ako všetky tieto byrokratické nároky splniť a zachovať si primerané zisky? Samozrejme, že to nie je jednoduché.

Získate dokonalý prehľad o svojom podnikaní

Nielen, že budete musieť vedieť komukoľvek okamžite vystaviť evidovatelný doklad v elektronickej podobe, zároveň samozrejme potrebujete mať neustály prehľad o svojom podnikaní. Koľko robí vaše výdavky, aké máte zisky. Pravdepodobne vám už teraz ide zo všetkého hlava okolo. Našťastie ale existujú aplikácie, ktoré vám pomôžu zaviesť si do finančných tokov poriadok a umožnia vyhotoviť faktúru aj v okamihu, keď sa zrovna nachádzate niekde v teréne u zákazníka. Je to veľmi jednoduché, vystavujte faktúry pomocou aplikácie vo svojom smartfóne. Čo s takými aplikáciami zvládnete robiť?

  • Môžete vystavovať jednoduché faktúry priamo online
  • Systém je prepojený s vaším účtovníctvom, takže nemusíte dodatočne nič zadávať
  • V mobilnej aplikácii pre iPhone, IPad, Android máte prehľad o svojom podnikaní
  • eviduje svoje náklady a máte kedykoľvek prehľad o svojich výdavkoch.
  • Vaše dáta sú bezpečne uložené
  • Preverte si podrobnosti dokladu

Možno by ste si radi vopred preverili, či účtovné doklady, vystavené v aplikácii, zodpovedajú platným zákonom a majú všetky náležitosti. Ak sa chcete presvedčiť, potom si vyhľadajte vzor faktúry, aby ste videli, že doklad obsahuje všetky potrebné údaje o dodávateľovi i odberateľovi.

Zjednodušte si účtovníctvo

Obrovskou výhodou je, že ušetríte čas s online fakturáciou. Nemusíte potom dodatočne presedieť veľa času v kancelárii pri papierovanie. Usporené chvíle môžete investovať do vylepšenia vášho podnikania. Výrazne sa vám zjednoduší aj celý proces účtovníctva.