Financie

Ani práca IT špecialistov nemusí byť stereotypná, zvoľte vhodné zamestnanie

nohí ľudia sa domnievajú, že práca IT špecialistov je stereotypná. Že len sedí za počítačom a ťukajú na klávesnici. Lenže domnienky sú aj v tomto prípade mylné. Práca IT špecialistov a podobných pracovníkov v odbore môže byť veľmi rozmanitá, stačí len nájsť vhodné zamestnanie, do ktorého sa nebude chodiť so zármutkom v srdci, ale skôr s úsmevom na perách. Takým zamestnaním môže byť aj práca v ostravskej firme U&SLUNO.

Práca IT špecialistov môže byť veľmi rozmanitá, nemusí byť stereotypná. Pokiaľ v odbore IT pracujete a vaša práca je dnes a denne rovnaká, je čas na zmenu. Začnite pracovať v inej spoločnosti, kde vám ponúknu zaujímavú náplň práce, ktorá bude každý deň výzvou a lákadlom, kvôli ktorej budete ráno vstávať radi.

Aj vo firme U&SLUNO aktuálne zháňa novú posilu do tímu (nehľadajú len IT špecialistov). Čo treba poslať životopis práve sem? Rozmanitá práca je samozrejmosťou, stereotyp je tabu.

Čo ďalšie ponúka firma U&SLUNO?

Samozrejme rozmanitosť práce nie je to jediné plus firmy U&SLUNO. Čakať vás bude aj pružná pracovná doba, priateľský kolektív na pracovisku a veľmi milé prostredie, v ktorom sa bude skvele pracovať. Bonusom už sú len čokoládové stredy alebo káva, ktorá urobí aj zo zlého rána ráno skvelé.

Dokonca je ponúkaná možnosť pracovať formou Home Office. Pracovať teda môžete z pohodlia domova takmer odkiaľkoľvek z Českej republiky.

Viac o firme

Firma U&SLUNO poskytuje informačné technológie a taktiež poradenské služby pre retail, distribúciu a logistiku. Jedná sa o veľmi modernú a dynamickú spoločnosť, ktorá neustále hľadá inovatívne riešenia majúce pridanú hodnotu a ktoré sú synonymom rýchleho návratu investície.

Aktuálne hľadajú do svojho tímu niekoľko nováčikov, stanete sa novou posilou? Aktuálne voľné pracovné pozície nájdete na joinus.cz.