Podnikanie

Ako si môže malá firma zjednodušiť administratívu a fakturáciu?

Ste živnostník alebo vlastníte malú firmu a stretávate sa s administratívou? Nie je nič jednoduchšie ako si zo strašiaka v podobe nepríjemného papierovanie urobiť prednosť. Nemusíte sa báť hŕbu otravné evidencie. Vyriešite ju veľmi elegantne. Prevažná väčšina ľudí má chytrý telefón alebo tablet a každý deň ho neustále nosí so sebou. Pritom nie je nič jednoduchšie, než všetku firemnú agendu skryť práve v ňom.

Fakturujete kedykoľvek a kdekoľvek

Návod, ako ušetriť čas a zachytiť všetky finančné toky vašej firmy je úplne jasný: Vystavujte faktúry online a máte všetko kedykoľvek po ruke. Ako je to možné?

  • Jednoduché faktúry vystavíte kdekoľvek v teréne
  • Celý prehľad svojho podnikania máte uložený v mobile a kedykoľvek k dispozícii
  • eviduje náklady a získate dokonalý poriadok vo svojich výdavkoch
  • Systém je prepojený s účtovníctvom, nemusíte teda nič dodatočne zadávať
  • Môžete si faktúry prezerať aj offline bez pripojenia k internetu

Všetky vaše doklady sú uložené na zabezpečenom serveri

Presvedčte sa o správnosti faktúry

Ak sa chcete presvedčiť, že faktúry vystavené v online aplikácii plne zodpovedajú všetkým požiadavkám na tento doklad podľa zákona, stiahnite si vzor faktúry. Nájdete na ňom prehľadne uvedené všetky údaje o dodávateľovi aj odberateľovi tovar alebo služby a ani skutočne veľmi starostlivý účtovný mu nemôže vôbec nič vytknúť. Presne tak bude vyzerať aj vaše faktúra.

Potrebujete tlačiareň s tonerom

Aby ste mohli s mobilnými aplikáciami mohli bez problémov pracovať aj v teréne, potrebujete tlačiareň. Nemusí byť nijako drahá a uvidíte, že celú agendu zvládnete vykonať v teréne. Fakturačný aplikácie doplnená tlačiarňou potom zaistí celú vašu firemnú administratívu. Vy ušetríte čas aj peniaze a budete sa môcť okrem podnikania venovať príjemnejším veciam, treba svojim záľubám.