Pôžičky

3 dôvody, prečo si vziať nebankovú pôžičku

Dnes je bežné si požičiavať. Ľudia si požičiavajú takmer denne, bohužiaľ si však požičiavajú na hlúposti a zbytočnosti, na ktoré si môžu s prehľadom našetriť. Ak sledujete aktuálne dianie, určite ste zaregistrovali aj to, že sa ľudia opäť nadmieru zadlžili pred vianočnými sviatkami. Mnoho ľudí tiež pred Vianocami minuli prvý posledný, a tak aktuálne nemajú na splácanie bežných poplatkov, s ktorými museli počítať. Keďže s nimi nepočítali, musí si urýchlene požičať. A aby sa nezadlužili zbytočne veľa, siahajú po nebankových pôžičkách. 

V súčasnej dobe sú nebankové pôžičky oveľa populárnejší ako tie bankové. Je to hlavne z toho dôvodu, že bankové pôžičky neumožňujú požičať si len pár desiatok tisíc korún. Keďže ľudia často pár desiatok korún potrebujú, volia preto už spomínanej nebankové pôžičky, ktoré však neumožňujú požičať si niekoľko sto tisíc korún. 

Nebankové pôžičky však majú aj celý rad výhod, preto sa poďme najmä na tri z nich pozrieť. 

1) Rýchlosť 

Ľudia oceňujú predovšetkým rýchlosť. Nebankové pôžičky sú vybavené v priebehu niekoľkých minút. Dokonca je aj počas niekoľkých minút žiadosť schválená a do ďalších niekoľkých minút sú peniaze na účte, čo ocenia predovšetkým tí, ktorí potrebujú peniaze takmer hneď. 

2) Z domova 

Ďalšou výhodou je to, že si pôžičku môžete zriadiť z pohodlia domova. Nemusíte tak stáť hodiny v radoch na pobočkách bánk. Nebude vás ani obťažovať nepríjemný zamestnanec pobočky, ktorý sa už teší na to, až odídete a bude môcť ísť taky domov. 

3) Voliteľná výška splátok 

Vďaka tomu, že si pôžičky dohodnete z pohodlia domova, budete si môcť poriadne a do detailu prečítať zmluvu, budete môcť dobre zvážiť, či do pôžičky idete alebo nie. Ak sa pre pôžičku rozhodnete, poteší vás, že si budete môcť zvoliť výšku splátok. Je teda skutočne len na vás, koľko budete mesačne dávať zo svojho vrecka.